| |

Tym razem ludzie otoczyli policję. Białystok-18.04.2021

18 kwietnia 2021 r w Białymstoku, odbył się marsz Wolnych Ludzi.
– Zakończyć szaleństwo!
– Dość zamykania gospodarki i szkół!
– Dość przymusu noszenia maseczek!
Były to hasła przewodnie, osób protestujących. Organizatorzy marszu, zaznaczyli również, że są osobami prywatnymi a udział w marszu nie jest aktem poparcia dla jakiejkolwiek partii politycznej.
Pojawiło się bardzo dużo osób, nie tylko z Białegostoku.

Marsz rozpoczął się o godzinie 15:00 na Rynku Kościuszki.Protestujący przeszli ulicami Białegostoku, wracając do miejsca gdzie marsz się rozpoczął. Podczas marszu mogliśmy spotkać wszystkie pokolenia ludzi – od najmłodszych dzieci po osoby w podeszłym wieku. Każdy pojawił się tam po to, by wyrazić swój sprzeciw wobec działań polskiej władzy. Obywatele walczący o wolność, nieśli kilkudziesięciu metrową flagę Polski.

Marsz obfitował przede wszystkim w merytorykę. 

Osoby wypowiadające się podczas protestu, mówiły o socjotechnice jaką aktualnie stosują rządy całego świata wobec swoich obywateli. Jak poprzez media budowany jest w nas strach. Mówiono o tragediach jakie dotykają ludzi poprzez wprowadzanie i przedłużanie obostrzeń. A także o tym jak wiele jest nam odbierane pod pretekstem epidemii. I do czego prowadzi nasza dalsza zgoda na takie działania rządzących.
Jedną z wypowiadających się osób była emerytowana nauczycielka. Wypowiedziała się na temat szczepień, które faktycznie są eksperymentem medycznym. “Zgodziliśmy się na eksperyment medyczny, ale to nie jest obóz koncentracyjny i my nie jesteśmy dziećmi doktora Mengele”. Kobieta wyraziła swój sprzeciw wobec segregacji sanitarnej.

Białostocki festiwal przestępstw w wykonaniu formacji policji.

Choć wydawało się, że marsz rozpoczął się i zakończył w spokojnej atmosferze, to jednak policja postanowiła zaatakować obywateli, tuż po ogłoszeniu zakończenia zgromadzenia. Wzburzeni obywatele otoczyli policjantów, informując funkcjonariuszy o braku legalności ich działań oraz manipulacjach jakim i oni są poddawani.

Największe wzburzenie wywołał atak policjanta na nauczycielkę która chwilę wcześniej wyraziła głośno swoje zdanie i obawy wobec szczepień. Kobieta została rzucona na ziemię, uderzyła głową. Straciła ząb, potłukły się jej okulary, miała rozbitą głowę i odczuwała silny ból w kręgosłupie. W początkowej fazie kobieta miała problem z poruszaniem się. Została ona zabrana przez pogotowie, gdyż stan pobitej był poważny.
Doszło również do zatrzymań. Wiele osób było legitymowanych.

Choć wielu ludzi jest świadomych, do czego prowadzi takie działanie rządzących, jest ich wciąż za mało by powstrzymać globalne zło. Kiedy osoby przestrzegające reżimu sanitarnego, zaczną słuchać prawdziwych lekarzy a nie polityków? Kiedy badania i dowody naukowe staną się ważniejsze niż konferencja w telewizji i post na tweeterze? Jak długo jeszcze, najwyższym aktem prawnym dla funkcjonariuszy policji, będzie ROZKAZ?
Tylko zjednoczeni możemy pokonać globalne zło!
Bądźcie Czujni, bądźcie Zjednoczeni…

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Tym razem ludzie otoczyli policję. Białystok-18.04.2021 […]

Pelelek
Pelelek
3 lat temu

Białystok dał bardzo pozytywny przykład. Jestem z Was dumny i zazdroszczę.

Robert/bialostoczanin
Robert/bialostoczanin
3 lat temu
Reply to  Pelelek

Ja jestem z Białegostoku od niedawna się wprowadziłem przed tym marszem jeszcze parę dni temu i widziałem co się dzieje 😉