Czy to Polska czy już Polin?

Obostrzenia epidemiologiczne w Polsce nie dotyczą Żydów.

Na nagraniu, które pojawiło się w sieci widzimy jak grupa Żydów ok.100 osób (być może więcej), tańczy i śpiewa na terminalu lotniska im. F. Chopina.

 

Nie widać żadnej interwencji osób dbających o porządek i przestrzeganie obostrzeń. Nikt nie wezwał policji. Jeśli nawet była to spontaniczna akcja i trwała tylko kilka minut, to na wyciągnięcie konsekwencji wobec zgromadzenia służby porządkowe miały dużo czasu. W końcu to lotnisko nie las. Osoby łamiące obostrzenia nie mogły się po prostu rozbiec i zniknąć przed przyjazdem policji. Widocznie nikomu na wyciąganiu konsekwencji wobec Żydów nie zależało. A może wręcz nie mogą tego robić?

Redaktor Marek Majcher zadaje pytania.

Poprzez nasz funpage, redaktor publicznie pyta polską policję:
“Rasizm, nazizm, szowinizm, antypolonizm i to w bezczelnym stylu na lotnisku Chopina w Warszawie? W sytuacji gdy Polacy są bici i gazowani na ulicach polskich miast za uczestnictwo w spotkaniach w większym gronie, lub chęć udania się na imprezę, albo co gorsza (o zgrozo), na wesele – tymczasem przedstawiciele (najwyraźniej) “rasy panów”, urządzają sobie kilkusetosobową imprezkę w centralnym punkcie stolicy, czyli lotnisku.
Pytania redakcji

Czujny

do

Polska Policja

i

Psy Dają Głos

– Ilu uczestników tej imprezy wylegitymowano?

– Ile wystawiono mandatów?

– Ile skierowano wniosków do sądu o ukaranie na bazie kodeksu wykroczeń?

– Jakie zastosowano środki przymusu bezpośredniego?

– Ile osób tymczasowo aresztowano w związku z zarzutami karnymi (u obcokrajowców z urzędu występuje obawa ucieczki i ukrycia się przed polskim wymiarem sprawiedliwości – czyli bezwzględna przesłanka do tymczasowego aresztowania) ?

Ps. Tylko nie próbujcie zakłamane psy (gnębiące tylko własny Naród) twierdzić, że na centralnym porcie lotniczym w stolicy kraju nie było wtedy akurat żadnego funkcjonariusza policji !!! “

Rzecznik lotniska Piotr Rudzki komentuje.

Jak czytamy w artykule, jednej z mainstreamowych stacji, rzecznik lotniska Piotr Rudzki, potwierdził iż nagranie zostało wykonane na lotnisku Chopina w Warszawie. Do zdarzenia miało dojść 19 kwietnia w dzień 78. rocznicy Powstania w getcie warszawskim. Powiedział iż grupa podróżowała tranzytem. Na lotnisku przebywali bardzo krótko i nie przekraczali polskiej granicy. Dodał również iż na lotnisku pojawiają się komunikaty z apelem do podróżujących, aby przestrzegali obostrzeń. Jednak jak zauważył, nie są w stanie fizycznie nikogo do tego zmusić.

Zdecydowanie się z tym nie zgadzamy. Każdego dnia jesteśmy świadkami, jak wobec osób (mówimy tu oczywiście o Polakach), nieprzestrzegających obostrzeń używane są “środki przymusu bezpośredniego”.

Kolejne przykłady, nieprzestrzegania obostrzeń przez Żydów.

Do naszej redakcji zostały nadesłane filmy jak grupa Żydów przeskakuje przez płot w miejscu upamiętniającym śmierć Żydów w Krakowie. Patrząc na te nagrania, możemy sobie przypomnieć jak wyglądał dzień 1 listopada 2020 r. dla Polaków. Co stałoby się z grupą śmiałków, w ten sposób pokonujących mury cmentarza?

Możemy się tylko domyślać.

https://www.youtube.com/watch?v=eyyS1Q7jPr4

https://www.youtube.com/watch?v=n7f3faXJCZw

Czy zatem te wszystkie obostrzenia obowiązujące w Polsce, z którymi zmagamy się każdego dnia, dotyczą tylko Polaków? Czy Żydzi nie roznoszą wirusa? Czy są równi i równiejsi – lepszy i gorszy sort ludzi?

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bodzio
Bodzio
3 lat temu

to dzikusy !

Wi Wa
Wi Wa
3 lat temu

Akurat (według mnie) ta frakcja Żydów jest najmniej szkodliwa. To syjoniści są największym zagrożeniem dla świata. Ponadto dlaczego my Polacy w dniu 1 listopada ub.r. nie zrobiliśmy tego samego? Może po prostu mamy za mało odwagi?

Wojciech
Wojciech
3 lat temu

Po prostu patrzę z niedowierzaniem.