|

Piknik bez policji – jednak można.

W Bielsku – Białej, 2 maja 2021 r. odbył się piknik sportowo- rekreacyjny. Wolni Ludzie, zorganizowali rodzinne spotkanie przy grillu. Przy muzyce, tańcach i wspólnych rozmowach uczestnicy spędzili niedzielne popołudnie. Była wspaniała rodzinna atmosfera.

Grupa taneczna z Bielska – Białej, uprzyjemniła czas uczestnikom swoim występem. 

Dziewczyny od lat trenują taniec. Jednak obostrzenia wprowadzone przez rząd, uniemożliwiły im treningi. Występ podczas pikniku  był wyrazem ich sprzeciwu wobec działań rządu.

Policji nie było.

Wyjątkowości wydarzeniu w Bielsku – Białej, dodał brak interwencji ze strony policji.  A więc jednak można! Pomimo braku funkcjonariuszy podczas pikniku, wszyscy byli bezpieczni, nie doszło do zamieszek i co najważniejsze, nikt nie został zaatakowany przez najgroźniejszego w ostatnich czasach wirusa. Wszyscy radośni i spokojni dotarli do swoich domów.

Relacja wideo:

Czy wałbrzyska policja weźmie przykład od formacji z Bielska – Białej?

W dniu dzisiejszym, większość środowisk wolnościowych, udaje się do Wałbrzycha. Odbędzie się tam nie planowany wcześniej protest, będący skutkiem decyzji prezydenta tego miasta o przymusowych szczepieniach, dla mieszkańców Wałbrzycha oraz osób w tym mieście pracujących.

Obchodzimy dziś święto Konstytucji RP, która decyzją prezydenta Wałbrzycha i rady tego miasta, została (delikatnie mówiąc) zdeptana i opluta. Dokładnie jej art.39, który mówi:

“Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.”

A czymże innym, jak nie eksperymentem medycznym, jest warunkowo dopuszczony preparat, zwany “szczepionką”?!

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments