fbpx
 

Khalidov nie chce zakładać na jesieni chomąta.

Mamed Khalidov to gwiazda polskiego mma, obecny mistrz KSW w wadze średniej.

W zeszły weekend obyła się gala KSW 61, pierwszą od grudnia 2019 roku, na której licznie pojawili się kibice.

Do tej pory, w okresie srandemi, gale KSW odbywały się w warunkach studyjnych, nie otwarte dla szerokiej publiczności. W ostatniej chwili zluzowano obostrzenia i wydarzenie zostało przeniesione do Ergo Areny. Tam wyszykowano dla fanów dozwoloną połowę hali.

Na trybunach zasiadł Mamed Khalidov (nie walczył na tej gali), który w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim przedstawił swoją opinię co do obostrzeń covidowych.

– Już prawie zapomniałem, jak to było. Martwiłem się, czy ten świat się tak zmieni, że nas zamkną całkowicie, będziemy wychodzić jak na smyczy i z powrotem nas będą zaganiać do domów. Mam nadzieję, że już normalnie będziemy funkcjonować i na jesień nam znowu nie założą chomąta.

– Natomiast jeżeli chodzi o całą atmosferę, to brakowało tych kibiców. Dzisiaj pomimo tego, że kibiców było tylko 50%, naprawdę było czuć, jakby była pełna hala.

– Mam nadzieję, że już teraz będzie to normalnie wyglądało, że będą kibice mogli przychodzić na galę. Mam nadzieję, że kolejną walkę stoczę na pełnej hali.

 

 

Kris

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

Terror maseczkowy w cieszyńskim technikum.

pt. cze 11 , 2021
Aron, uczeń cieszyńskiego technikum pokazał zaświadczenie od dentysty, które zwalniało go od noszenia maseczki w szkole. Dyrektor szkoły, pani Bożena Kania-Sitek wezwała ucznia do gabinetu i powoływała się na  rozporządzenie RM nakazujące zamaseczkować cały naród, z uczniami włącznie. Na koniec wytoczyła najcięższe działa i dopytywała się natarczywie: ” Jesteś upośledzony”? […]
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x