|

Gazowanie pod komisariatem w Radomiu.

Po zatrzymaniu na skutek policyjnej prowokacji (w opinii naszej redakcji oraz osób postronnych) redaktora Marka Majchra

https://www.czujny.pl/marek-majcher-czujny-zatrzymany-w-radomiu-wideo/

kilkadziesiąt osób zebrało się pod komisariatem, w którym był przetrzymywany Czujny.

Ludzie w dosadny ale w pokojowy sposób wyrażali zdanie na zajście, które miały miejsce oraz wyrażali swoje wsparcie dla zatrzymanego represjonowanego dziennikarza.

Policjanci z niewiadomych powodów postanowili …zagazować zebranych. Bez względu na płeć.

Uwaga: drastyczne sceny i przeklinanie.

Filmiki z radomskich zajść seryjnie są kasowane w niewyjaśnionych okolicznościach. Proszę je kopiować i przesyłać dalej ( oczywiście podając źródło).

Z przekąsem można zauważyć, ze zomowskie tradycje w mieście Radom trzymają się mocno.

Przypomnijmy, że dokładnie 45 lat temu, w czerwcu 1976 roku, ludzie w Radomiu wyszli na ulicę   po ogłoszeniu przez rząd Piotra Jaroszewicza drastycznych podwyżek cen.  Łącznie kilkadziesiąt tysięcy ludzi, którzy dokonali m.in. podpalenia budynku komitetu wojewódzkiego PZPR.

Wtedy też niezadowoleni Polacy zostali spacyfikowani przez oddziały ZOMO.

Autorem filmiku jest Rafał Greś.  Na zdjęciu pozuje ze swoją koszulką ze śladami gazu.

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jp100%
Jp100%
2 lat temu

Jebac policję. Gdybyś psiknal gazem w moja stronę polamal bym Ci ręce psie

maseraati
maseraati
2 lat temu
Reply to  Jp100%

A nie możecie brać ze sobą gazu i tez ich gazować. Jakim prawem te kurwy policyjne ograniczają ludziom życie. Ludzie przecież to jest wasz karaj za wasze pieniądze jest wszystko kupione. Jeżeli minister polityk prezydent nie słucha ludzi i nie wychodzi na ulice by rozmawiać z ludźmi, to co to jest za rząd? Nierząd? Wy ludzie sami wiecie najlepiej, co jest dla was dobre i co jest wam potrzebne i co ma być w tym kraju. Jeżeli was nie słuchają, to trzeba pogonić bydło. Nie jesteście niczyja własnością i nikt wami nie będzie dyrygował, to wasz kraj i wy decydujecie, co ma być, a czego ma nie być. Nie może być tak, ze jakaś banda z immunitetami decyduje o waszym losie. Nie może być tak, ze tych smieci prawo nie obowiązuje i ich działania są bezkarne. To wy wybieracie gospodarza i to wy decydujecie o tym co ma być w w waszym kraju, a na to wyglada, ze ta cała banda uznała was za swoją własność i cały kraj. Rząd zachwianie się jak jakaś mafia, jak właściciel wszystkich i wssytkiego. Nie można dopuścić do tego nigdy więcej, żeby ktoś decydował o całej Polsce, jak nie słucha ludzi. Tu w tym kraju nie ma nikogo kto mógłby was chronić. Polska nie rządzą prawdziwi Polacy/Patrioci tylko go chuj wie kto to jest i pod czyje dyktando działają. Nie oglądajcie telewizji, bo to nadrzeczne do manipulacji i zakłamywania rzeczywistości i do ocieplania wizerunku. Telewizja jest wyreżyserowana wsystko jest zaplanowane. W Polsce żadne urzędy sady szpitalne nic nie działa. Trzeba zebrać mądrych ludzi założyć partie z prawdziwych Polaków dojść do władzy i posprzątać państwo polskie ze szkodników złodziei pijaków i smieci i agentury komunistów kłamców idiotów.
A poznej po przejściu Władzy wyłapać wszystkich i surowo ukarać. Poznej zmieniać cały system prawo i cała administracje państwową. Wyjebac 400 zasiadających darmozjadow z sejmu.
Jakby się udało można byłoby tych wszystkich skurwysnów obedrzeć ze skory. Jakim prawem na was się nasyła policję? Wyjebac tych wszystkich pseudo ministrów itp. To są grupy bandyckie kontrolujące przepływy pieniedzy i nic więcej. Naczelnicy więzienni, komendanci, prezesi spółek, prezydenci miast, spółdzielnie mieszkaniowe, dyrektorzy różnych państwowych oddziałów, cała administracja państwowa itp itd są to struktury ludzi działający w zmowie i milczeniu na różnych układach wspólnym porozumieniu działający w jednym celu – zdobyć władze i wypraszać pieniądze. Zobaczcie jak telewizja ociepla ich wizerunki, jak ładnie kłamią przed kamerami, a za chuja z ludźmi nie chcą się spotkać, bo się boja trudnych pytań, ze prawda wyjdzie na jaw i cos się trzaśnie. Oni się bardzo boja opinii publicznej i dlatego nie udzielają wywiadów, bo dobrze wiedza, ze pytania byłby zbyt trudne i im mniej pytań tym tym mniej kłamstw z ich strony. Popatrzcie jakie biora skurwusyny wypłaty i jakie maja diety i dodatki sami się wynagradzają i premiują. Trzeba z tym skończyć! Pisaniem komentarzy niczego nie osiągniecie. Zobaczcie jakimi samochodami jeżdżą jakie maja domy pobudowane i ile maja majątku ukrytego i dobrze wiedza, ze nie można się afiszować z pieniędzmi, a na dwadzieścia pokoleń maja tyle pienidze zagrabionych. Nic się nie robi dla kraju dla lepszego życia, bo wszystko tutaj śmierdzi na kilometr. Dorwać się do władzy ustawić się i pierolic ludzi i stwarzać tylko pozory. Jeżeli nikt was nie szanuje to pogonić chujostwo – tak władza nie wygląda. Itp itp

YouWillGoDown
YouWillGoDown
2 lat temu

mjut na moje oczy 😀