|

Macierewicz mówi, że Czujny powtarza kłamstwa Putina.

Redaktor Majcher przypadkowo natknął się na delegację wierchuszki Prawa i Sprawiedliwości w Radomiu, podczas rocznicy czerwcowych wydarzeń z 1976 roku.

Na nagraniu widać m.in rzecznika partii Radosława Fogla, szefa Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów Marka Suskiego i legendarnego Antoniego Macierewicza.

Marek Czujny powiedział panu Macierewiczowi, że docenia jego dokonania “za pierwszej komuny’ ( chodzi o czasy w latach PRL , czyli do 1989 r.). Jednocześnie reporter portalu Czujny.pl zarzucił ministrowi Macierewiczowi, że formacja, która rządzi Polską zachowuje się jak stara komuna, bo inwigiluje, nęka, gazuje i pałuje przeciwników obostrzeń covidowych.

Antoni Macierewicz przyrównuje niezadowolonych z obecnego stanu do tych, którzy “demonstrują na rzecz mordowania nienarodzonych dzieci”.

Majcher prostuje i wyjaśnia, że nie chodzi “o ludzi z pod znaku pioruna”, tylko walczących o wolność, a temat aborcji został wyciągnięty przez Jarosława Kaczyńskiego, żeby wywołać wojnę polsko-polską, aby przykryć ważniejsze problemy.

Ruch Poszkodowanych Przez System Zjednoczeni nawet wydał oświadczenie, w czasie wywoływania przez PIS konfliktu, wokół sporu aborcyjnego:

https://www.czujny.pl/oswiadczenie-ruchu-spolecznego-zjednoczeni-w-zwiazku-z-zaistniala-sytuacja-zainicjowana-przez-partie-rzadzaca/

Marek przedstawia się panu Antoniemu jako narodowiec i wolnościowiec, który prywatnie jest przeciw aborcji.

Na to pan Antoni kwituje, że Majcher powtarza kłamstwa i oszczerstwa…Putina!

Argumentum ad Putinum- jeśli nie zgadzasz się w tym wypadku z polityka rządu, to jesteś ruskim agentem.

Cała rozmowa do obejrzenia poniżej:

 

 

Słowa Antoniego Macierewicza są nieprzypadkowe.

Szef Macierewicza, prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział, ze ruchy społeczne kwestionujące zasadność szczepień przeciw Covid-19 rozsiewają  fake newsy i  wpisują się w kampanię prowadzoną przez rosyjskie służby.

 

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pawciopp
pawciopp
1 rok temu

Boże jacy oni są żałośni. Z nimi nie da się logicznie dyskutować. Fajno ,że trafiłem na ten filmik. Podziwiam cię czujny za twą cierpliwość. I z drugiej strony rozumię wku.w Wojtka O.. Mam nadzieję ,że będę obecny na kopcu 111122 .Chcę choć chwilę poobcować wśród normalnych ludzi.