fbpx
 

Macierewicz mówi, że Czujny powtarza kłamstwa Putina.

Redaktor Majcher przypadkowo natknął się na delegację wierchuszki Prawa i Sprawiedliwości w Radomiu, podczas rocznicy czerwcowych wydarzeń z 1976 roku.

Na nagraniu widać m.in rzecznika partii Radosława Fogla, szefa Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów Marka Suskiego i legendarnego Antoniego Macierewicza.

Marek Czujny powiedział panu Macierewiczowi, że docenia jego dokonania “za pierwszej komuny’ ( chodzi o czasy w latach PRL , czyli do 1989 r.). Jednocześnie reporter portalu Czujny.pl zarzucił ministrowi Macierewiczowi, że formacja, która rządzi Polską zachowuje się jak stara komuna, bo inwigiluje, nęka, gazuje i pałuje przeciwników obostrzeń covidowych.

Antoni Macierewicz przyrównuje niezadowolonych z obecnego stanu do tych, którzy “demonstrują na rzecz mordowania nienarodzonych dzieci”.

Majcher prostuje i wyjaśnia, że nie chodzi “o ludzi z pod znaku pioruna”, tylko walczących o wolność, a temat aborcji został wyciągnięty przez Jarosława Kaczyńskiego, żeby wywołać wojnę polsko-polską, aby przykryć ważniejsze problemy.

Ruch Poszkodowanych Przez System Zjednoczeni nawet wydał oświadczenie, w czasie wywoływania przez PIS konfliktu, wokół sporu aborcyjnego:

Oświadczenie Ruchu Społecznego Zjednoczeni w związku z zaistniałą sytuacją, zainicjowaną przez partię rządzącą.

Marek przedstawia się panu Antoniemu jako narodowiec i wolnościowiec, który prywatnie jest przeciw aborcji.

Na to pan Antoni kwituje, że Majcher powtarza kłamstwa i oszczerstwa…Putina!

Argumentum ad Putinum- jeśli nie zgadzasz się w tym wypadku z polityka rządu, to jesteś ruskim agentem.

Cała rozmowa do obejrzenia poniżej:

 

 

Słowa Antoniego Macierewicza są nieprzypadkowe.

Szef Macierewicza, prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział, ze ruchy społeczne kwestionujące zasadność szczepień przeciw Covid-19 rozsiewają  fake newsy i  wpisują się w kampanię prowadzoną przez rosyjskie służby.

 

Kris

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

Życzenie śmierci Czujnemu i Biedce.

pt. lip 2 , 2021
Bloger publikujący na serwisie youtube, Krzysztof Bokisz powołując się na swoich znajomych zapowiada, że Biedka i Czujny “pójdą do wora”. Bokisz zapewnia, że grożący śmiercią to “są poważni ludzie”. Mówi, też, że Czujny “pójdzie do piachu” albo, że spędzi życie na wózku inwalidzkim, jeśli nie zaprzestanie swojej działalności. Poniżej wycinek […]
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x