Życzenie śmierci Czujnemu i Biedce.

Bloger publikujący na serwisie youtube, Krzysztof Bokisz powołując się na swoich znajomych zapowiada, że Biedka i Czujny “pójdą do wora”. Bokisz zapewnia, że grożący śmiercią to “są poważni ludzie”.

Mówi, też, że Czujny “pójdzie do piachu” albo, że spędzi życie na wózku inwalidzkim, jeśli nie zaprzestanie swojej działalności.

Poniżej wycinek ( na prawie cytatu) z obszernego nagrania Bokisza.

Groźby pozbawienia życia lub zdrowia Czujnemu, które przekazuje Bokisz, są bezprecedensowe. Dotychczas groźbami tak dużego kalibru były od anonimów.

Kanał Krzysztofa Bokisza, w momencie emisji materiału z groźbami ma niespełna 7 tys. subskrypcji.

Redakcja Czujny.pl zastanawia się co począć w zaistniałej sytuacji.

Co radzicie Czujni czytelnicy i widzowie?

A może ktoś wie kim naprawde jest Krzysztof Bokisz?

Tradycyjnie gwarantujemy anonimowość.

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
20 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
adi
adi
2 lat temu

groźby karalne i to juz złozyc zawiadomienie.

Candymian
Candymian
2 lat temu
Reply to  adi

jak ktoś ma program do zbliżeń na filmie to zobaczcie ten filmik czas : 1:45 w bocznej szybie koleś mija znak zakaz wjazu z tabliczną ( zrobić zbliżenie i może uda się odczytać treść tabliczki w jakim języku a może i nawet kogo nie dtotyczy .

Mechanik
Mechanik
2 lat temu

Życzę Czujnemu i Biedce samych sukcesów a pan z Filmu powinien już za kratami dawać tylna dziurę do polerowania cwaniak bo w Uk jest !!!!!!

Jakub S.
Jakub S.
2 lat temu
Reply to  Mechanik

Nie wiem skąd Ci się wzięło ze jest w UK. KOLEŚ SIEDZI W HOLANDII. Lustrzane odbicie kamery przedniej kolego.

Bosak
Bosak
2 lat temu
Reply to  Mechanik

W Holandi z tego co wiem

Sjdjcf
Sjdjcf
2 lat temu

To jest jakiś śmieć w dupe pierdolony

Cotozaleb
2 lat temu

Jak to jakaś szmata na liścia jedynie kogo zna to żuli

Pozytywna
Pozytywna
2 lat temu

Jest materiał do ewidentnego zgłoszenia w prokuraturze o zagrożeniu życia, szantażu i zastraszaniu. Bez względu na to kim ten gość jest należy to zrobić i nie lekceważyć.

Limak
Limak
2 lat temu

Za czasów PO słynny był tzw. seryjny samobójca… Czyżby za kadencji PiSiorów miałoby to wrócić ?🤔

Andre
Andre
2 lat temu

Skoro są dowody to złożyć doniesienie na policję. Takie groźby są karalne

watch
watch
2 lat temu

Marku, Ty na prawdę nie wiesz, co oznacza w slangu więziennym “trafić do wora”, czy po prostu udajesz, aby zaciemnić rzeczywistość czy podbić komentarze? Zadaniem grupy Anonimous jest m.in. czyszczenie środowiska wolnościowego z person, które niekoniecznie są tymi, kim wydają się być…

Hera
Hera
2 lat temu

Pojscie do wora, to nic innego jak wykluczenie z pewnej grupy spolecznej. Czy Czujny do tej grupy nalezy? Juz samo to,
poddaje watpliwosc sens jego wypowiedzi. Nie do konca facet wie o czym mowi. A juz na pewno nikt powazny kto chce komus zrobic krzywde nie trabi o tym na yt.

bulek
bulek
2 lat temu

do wora zaraz ty pójdziesz śmieciu razem z tymi swoimi bajkami

Ala
Ala
2 lat temu

Zgłaszać do YT szerzenie nienawiści, zaraz mu zamkną kanał.

Konrad
Konrad
2 lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=AF7nMGXt6zg
żartowniś jakiś emerytalny….

markaz
markaz
2 lat temu

Jakiś durny cieć, który gacie by osrał, zanim by powiedział to Czujnemu face to face

Krzysztof
Krzysztof
2 lat temu

Od ponad roku uprasza się o dopuszczanie do głosu tych którzy podważają zasadność lockdownów oraz stosowania propagandy medialnej (również podprogowej) nakłaniającej do udziału w eksperymencie medyczym, za którego skutki ponosi odpowiedzialność jedynie poddający się temuż czyli szczypany. Od ponad roku rządzący zasypywani są argumentami podpartymi dowodami naukowymi i zapraszani do dyskusji. I co? I jedyne na co ich stać to zdjęcie z anteny odważnego programu, albo wymamrotane groźby przez jakiegoś ziemniaka trzymającego z lobby farm czy może nawet zaledwie z jakimiś mocnymi w gębie trefnisiami. Przecież wiadomo, że gdyby cokolwiek stało się Naszemu Czujnemu to cała Polska wyjdzie na ulice, a pajacujący kierowca trafi do puszki w tempie pędzącej strzały Robin Hood`a. Znowu brak merytorycznej debaty, znowu brak argumentów i znowu cwane buractwo próbuje przestraszyć uczciwych, myślących ludzi. Widać, że zupełnie skończyły im się argumenty. To pewnie dlatego, że delta jest łagodna w przebiegu a wyznawcy coronaterrorstwa chcą utrzymać dotychczasową siłę zarządznia strachem. Szczepi Mysię. Otóż właśnie. Ktokolwiek to robi niech na Mysi poprzestanie. UWAGA – PREPARAT ZATWIERDZONY WARUNKOWO NA 1 ROK! Po upływie tego czasu NIE WOLNO go aplikować KOMUKOLWIEK. Dlatego pojawiają się takie filmiki jak ten. I dlatego też, że przestaliśmy się już bać. A gdzie kończy się strach tam zaczyna się WOLNOŚĆ. Uwolnić służbę zdrowia, precz z dzielącymi paszportami, zlikwidować maseczki! Czytajmy Konstytucję. Kochajmy Polskę!

STOP60
STOP60
2 lat temu

Tak, leć strzelić z ucha … Potwierdź słowa Krzysia… Biedka twierdzi, że zna wielu LUDZI, to dokładnie wie jak to się załatwia z konfiturami

Zatroskany
Zatroskany
2 lat temu

przecież to Żyd jak ch!

Krzysztof
Krzysztof
2 lat temu

Dobry wieczór STOP60. Ależ się wszyscy boimy tej twojej pewności siebie, orzesz … . Czy nie łatwiej i bez “fajerwerków” będzie strzelić cCiebie w ucho i tego kawożłopa, szofera lewoskrętnego? Chyba lepiej. Jak sądzisz? A może po prostu zamknijcie się na chwilę i pozwólcie oczyścić atmosferę? Da? No masz. Kogo ty mi tu przysyłasz? A kogo jeszcze znasz? Jak nie wiem z kim zadzieram to nie zadzieram. KPW? No chyba, że nie KPW to po`zadzieraj dalej. Miłego wieczoru śle`. I pięknych słonecznych dni`. Kiedy wracasz?