fbpx
 

Rosyjski Sputnik już nie straszny dla Morawieckiego?

1

Na Telegramie są publikowane materiały, przez osoby, które twierdzą że przejęły skrzynki poczty e-mail najwyższych urzędników w Polsce, z premierem Morawieckim na czele.

Jeden z e-maili został “przekazany dalej” 8 lutego 2021r.  z adresu ( Mateusz Morawiecki) morawiecki@gmail.com na skrzynki pocztowe Ministra Zdrowia Niedzielskiego i  Dyrektora Biura Prezesa Rady Ministrów pani Anny Wójcik (też mają skrzynki na gmail.com).

Autorem pierwotnego e-maila jest pani Katarzyna Krupa, która napisała 8 lutego do premiera o godz. 10.26. Ten e-mail widocznie był tak istotny, że został już o 10.53, czyli niespełna pół godziny później wysłany do Ministra Zdrowia i Dyrektor Biura.

Pani Krupa zauważa, że zaczął się wśród państw wyścig w produkcji szczepionki. Nie chodzi o wynalezienie nowej szczepionki ale produkowanie czyjejś na licencji. Coraz więcej krajów rejestruje szczepionki rosyjskie i chińskie. 25 państw zarejestrowało rosyjską szczepionkę, Słowacja i Niemcy przymierzają się do produkcji Sputnika. Postulowane jest założenie spółki celowej w udziałem Skarbu Państwa i Partnerstwem Publiczno-Prywatnym, aby też produkować ten preparat medyczny.

Podnoszony jest argument ” nastroje społeczne zmieniają się szybko” jeśli chodzi o szczepionki rosyjskie i chińskie.

Do tych i innych rewelacji należy podejść z pewna dozą nieufności. Grupy stojące za ujawnionymi dokumentami mogą mieszać fragmenty informacji prawdziwych z informacjami podstawionymi i przygotowanymi tak, aby wprowadzać niepokój, chaos i dezinformację.

Ale jest to pokłosie wielkiego skandalu, kiedy to okazało się, że najwyżsi urzędnicy w państwie nie przestrzegają podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Bo korzystają w służbowej korespondencji z niezabezpieczonych skrzynek e-mail.

Kris

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dcvv
Dcvv
10 miesięcy temu

Nie wierzcie w nic internet media radio to narzędzia do manipulacji. Tu nie chodzi o wasze zdrowie, a zyski ze szczepionek i likwidacje polskich biznesów. Trzeba pogonić te wszystkie złodziejskie zakłamane rządy w Polsce. To jest banda skurwysynów na usługach różnych nacji.

Next Post

Zamknięte granice dla niezaszczepionych w kraju UE.

pt. lip 9 , 2021
“Będziemy pierwszym krajem Unii, który nie wpuści niezaszczepionych, lecz musimy chronić nasze społeczeństwo” – powiedział na konferencji prasowej maltański minister zdrowia Chris Fearne. Malta będzie wymagała od wszystkich podróżnych przedstawienia dowodu szczepienia przeciwko COVID-19 od środy 14 lipca. Dzieci towarzyszące zaszczepionym rodzicom będą musiały przedstawić niedawny negatywny test PCR, aby […]
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x