fbpx
 

Kierowca chciał wyrzucić ucznia z powodu braku maski. NAGRANIE

4 października 2021r. uczeń wsiadł do autobusu miejskiego w celu dotarcia do szkoły. Doszło do awantury z powodu braku maski.

Na nagraniu widać jak kierowca mówi do chłopaka, że musi mieć maseczkę. Dochodzi do szarpaniny, kierowca wielokrotnie każe  opuścić autobus.

Słychać w tle przekleństwa, krzyki mężczyzny i zdenerwowany głos ucznia, który jest zmuszany do opuszczenia autobusu. Uczeń podkreśla, że do obowiązków kierowcy należy prowadzenie pojazdu, a nie mówienie ludziom, czy mają zakładać maseczki czy nie.

Kierowca straszył ucznia podjechaniem pod posterunek.

Uczniowi został zabrany bilet miesięczny. Chłopak stanowczo nalegał na jego oddanie. W efekcie końcowym uczniowi udało się go odzyskać.

Na końcu nagrania słychać w tle kobiecy głos. Okazało się, że była to mama ucznia, która poinformowała, że zadzwoni zaraz po policje.

Kobieta była niedaleko zdarzenia i zauważyła, że sytuacja dotyczy jej syna.

Po interwencji mamy uczeń dojechał tego dnia do szkoły.

Nagranie zrobione przez jednego z pasażerów:

Do sytuacji z nagrania doszło w Korytowie, gmina Bukowiec, powiat Świecki.

Zobacz również artykuł opisujący sytuację, w której dochodzi do wyrzucania niepełnoletnich uczniów z autobusu z powodu braku maski, w którym są do pobrania dwa pisma sporządzone przez kancelarie adwokacką:

https://www.czujny.pl/wyrzucenie-ucznia-z-autobusu-za-brak-maski-pliki-do-pobrania/

 

JKS

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

Marek Majcher złożył rezygnację z funkcji redaktora naczelnego portalu czujny.pl

śr. paź 6 , 2021
Czujny podjął decyzję! Marek “Marecki” Majcher w dniu dzisiejszym tj. 6 października 2021 r. złożył pisemną rezygnację z pełnienia funkcji redaktora naczelnego portalu czujny.pl. Widzowie czujnego zmartwili się faktem iż w nocy ukazał się post na fanpage Czujny. Jego treść informowała o tym, że Marek Majcher rezygnuje ze swojej funkcji. […]
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x