fbpx
 

Nie żyje polski żołnierz wykonujący zadania logistyczne w obszarze przygranicznym.

1

W niedzielę 7 listopada 2021r. w godzinach porannych żołnierze wykonujący zadania logistyczne w obszarze przygranicznym (poza strefą stanu wyjątkowego) po przebudzeniu stwierdzili, że jeden z nich nie daje oznak życia.

Pomimo prowadzonej akcji reanimacyjnej, lekarz przybyły na miejsce stwierdził zgon żołnierza 21 Brygady Strzelców Podhalańskich.

Do zdarzenia doszło w trakcie odpoczynku żołnierza. Zmarły żołnierz nie wykonywał zadań bezpośrednio związanych z ochroną polskiej granicy. Pełnił służbę jako logistyk. 

Rodzina zmarłego została objęta opieką psychologiczną. 

Śledztwo w sprawie śmierci żołnierza trwa.

Oddział Żandarmerii Wojskowej w Lublinie prowadzi postępowanie wyjaśniające w celu ustalenia przyczyn zaistniałego zdarzenia. 

JKS

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
swirus
swirus
6 miesięcy temu

Szczepan?

Next Post

Czujny.pl czujnym okiem obserwuje ruchy w sieci po "kontroli jakości" w Siemianowicach Śląskich.

pon. lis 8 , 2021
Czujny.pl czujnym okiem obserwuje m.in. ruchy w sieci po “kontroli jakości” w Siemianowicach Śląskich. Zamieszczamy więc czujny spis wydarzeń. Portal czujny.pl 25 września 2021r. relacjonował wydarzenia w Siemianowicach Śląskich. Tego dnia odbył się marsz “zdrowia, wolności i godności” oraz debata publiczna inicjatywy “Polska jest jedna”. Po marszu odbyła się debata […]
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x