|

Ks. Prałat Roman Adam Kneblewski dla Czujnego o “pLandemii” i wartościach (wolność, nacjonalizm, patriotyzm, konserwatyzm)

Duchowny Ks. Prałat Roman Adam Kneblewski udzielił wywiadu dla portalu czujny.pl. Wywiad przeprowadził redaktor naczelny Marek Majcher.

Wywiad odbył się w salonie domu Stowarzyszenia (kontrrewolucyjnego) Kultury Chrześcijańskiej imienia Ks. Piotra Skargi w Krakowie

Znany duchowny wygłasza bezkompromisowo swoje poglądy. Jest antysocjalistą, nacjonalistą, patriotą, konserwatystą, wolnościowcem. Nie ukrywa również poglądów politycznych, jest sympatykiem Konfederacji.

Ksiądz tłumaczył znaczenie wielu pojęć, które w dzisiejszych czasach się zacierają, zostają poddane próbie zmiany narracji, znaczenia. Według księdza np. nacjonalizm i patriotyzm to są dwie realizacje z dwóch największych cnot. Patriotyzm to cnota umiłowania własnej ojczyzny, a nacjonalizm jest cnotą umiłowania własnego narodu i wszystkiego co narodowe. Te dwie cnoty wzajemnie się przenikają i dopełniają. Mówił również o “chorym” jak i “właściwym” nacjonalizmie różnych narodowości.

Podkreślił, że polski nacjonalizm zawsze był piękny i zdrowy, ponieważ na samym szczycie było prawo boże, był pozbawiony rasizmu.

Rozmowa sprowadziła się do obecnej sytuacji nazwanej w wywiadzie “plandemią”. Ksiądz Prałat Roman Adam Kneblewski oznajmił, że wprowadzanie “plandemii” nie dość, że nie służy interesowi narodowemu to w dodatku nie służy interesowi ludzkości. Wolność jest bezcennym darem Bożym, a my Polacy mamy w genach poczucie i umiłowanie wolności. Naszym obowiązkiem jest jej bronienie, a ograniczenia wolności to działalność antypolska.

Rozmowa dotyczyła również zakazu oddychania na świeżym powietrzu, segregacji, przymusu szczepień oraz ich szkodliwości.

Według duchownego maska to jest piętno hańby stygmatyzujące niewolnika lub złoczyńcę, jest symbolem zniewolenia. Człowiek wolny i uczciwy nie powinien tego nosić. 

Ksiądz poradził przestać klęczeć pod tv i sięgnąć po podane oficjalnie fakty.

Ksiądz również stwierdził, że ludziom walczącym o wolność, pokazującym sprzeciw, uczestnikom protestów należy oddać hołd.

Duchowy zdaje sobie sprawę, że to wszystko z czym teraz się mierzymy nie tylko jest wbrew woli Boga, ale też wbrew prawu. Należy walczyć o swoje i o wolność.

Według Księdza “plandemia” to decyzje centralne, spiskowa praktyka, kilka najbogatszych rodzin w świecie- masoneria pociąga za sznurki i dąży do depopulacji. Sami (masoneria) o tym mówią od wielu lat, że chcą ograniczyć liczbę ludności.

Artykuł jest krótkim podsumowaniem wywiadu portalu czujny.pl ze specjalnym gościem Ks. Prałatem Romanem Adamem Kneblewskim.

Zachęcamy do obejrzenia całości materiału pod linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=hDZ6GghH7z4

 

 

 

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments