|

Rozdwojenie jaźni prezydenta.

Redakcja Czujnego postępuje wedle leninowskiej maksymy: ufamy ale kontrolujemy.

Po płomiennym przemówieniu 25 września 2021r. prezydenta Siemianowic Śląskich pana Rafała Piecha przeciw segregacji sanitarnej oraz przymusu szczepień redaktor Marek Majcher powiedział: “Sprawdzam!”.

W tym celu odwiedził Urząd Miasta w Siemianowicach Śląskich, który jest podległy prezydentowi Piechowi.

Już na drzwiach urzędu natykamy się na taką oto wywieszkę:

skan z YT

Z wywieszki dowiadujemy się, że pan Rafał Piecha jako prezydent miasta wydał zarządzenie m.in. “o bezwzględnym nakazie zasłaniania ust i nosa”.  W samym budynku obsługa próbowała wymóc na redaktorze Majchrze założenie maseczki.

Cała relacja do obejrzenia poniżej:

Wizytę w urzędzie miasta prezydent Piecha uporczywie określa jako prowokację.  W wywiadzie dla Mediów Narodowych  pani redaktor zadała pytanie, jak to w końcu jest?

“Czy w urzędzie jest przymus np. noszenia maseczek….?

Prezydent Piecha upiera się, że była to prowokacja, każdy obywatel odpowiada za siebie, i to obywatel decyduje czy ma zakładać maskę, czy nie.

Fragment od ok 21’40.

Niech puentą tego stylu tłumaczenia się,  będzie stary żart:

” Kiedy polityk kłamie?

– Kiedy otwiera usta”.

O reakcjach w sieci  “kontroli jakości w Siemianowicach Śląskich” pisaliśmy te z tu:

https://www.czujny.pl/uncategorized/czujny-pl-czujnym-okiem-obserwuje-ruchy-w-sieci-po-kontroli-jakosci-w-siemianowicach-slaskich/

 

Similar Posts

4.2 5 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
x-funktion
x-funktion
2 lat temu

Myślę, że Czujny.pl albo się pogubił tutaj, albo cynicznie manipuluje dla klikalności.

Obrazek nie przedstawia segregacji, a kartkę stworzył i wywiesił kto inny przecież, nie prezydent. Zresztą tak czy owak, to nie segregacja, a DDM, czyli środki zapobiegawcze (z grubsza i umownie).

Bynajmniej nie chcę powiedzieć, że bezkrytycznie wierzymy wszystkim. Jestem daleki od ślepej wiary komukolwiek i na pewno gościowi, który jest fanatykiem religijnym (zawierzenie miasta Maryi przez urzędnika państwowego).

Nie wierzymy nikomu,
nie wierzymy w nic,
patrzymy na fakty
i wyciągamy wnioski.

Również odnośnie naszych wspaniałych liderów antysystemowych.
Łatwo przy tym natłoku informacji od dwóch lat pogubić się i stracić dystans. Trudno jest ogarnąć wiele rzeczy. Ale tacy ludzie jak ja – prawdziwie i ponad wszystko kochający PRAWDĘ oraz wolność – przeciwni są wszelkiej manipulacji, również po naszej stronie.
Jeśli prezydent Siemianowic na to zasłuży, będę pierwszy do wytykania mu “grzechów”.

PiotrR
PiotrR
2 lat temu
Reply to  x-funktion

A czymże jeśli nie ordynarną segregacją sanitarną jest wymóg noszenia kagańców – i traktowanie ludzi podług tego czy się dostosowali do tego czy też nie. To jest właśnie SS !!! A opowieści że Prezydent Piech nie wiedział o tym , bo kartkę wywiesił kto inny są infantylne