fbpx
 

Niedzielski przejrzał na oczy?

W porannej rozmowie w RMF FM24 spotkało się dwóch zwolenników ( do niedawna)  segregacji sanitarnej i przymusu szczepień. Znany dziennikarz Robert Mazurek i minister Adam Niedzielski.

W rozmowie nastąpiło przyznanie się do błędnej polityki i katastrofalnych decyzji przez ministra choroby Niedzielskiego:

“Wprowadzenie restrykcji w listopadzie ub. roku nie spowodowało, że było mniej zakażeń. Wiemy w tej chwili, że restrykcje są mało skutecznym środkiem zapobiegania pandemii”.

W nagraniu można wysłuchać :

Mazurek ubolewa, że w Polsce paszport covidowy jest zupełnie niepotrzebny. Najwyżej tym, którzy chcą wyjechać zagranicę.

Minister Niedzielski mówi, że mamy inna sytuację niż w innych krajach. Nie można ślepo powielać ich decyzji.

Mazurek puentuje, że powinniśmy iść drogą restrykcji dla niezaszczepionych, czyli wedle jego mniemania mądrzejszych “od nas”.

Kris

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

RODZIC ma prawo do umożliwienia przebywania przy DZIECKU w szpitalu! PISMO

pt. lis 26 , 2021
Coraz częściej dochodzi do prób nagabywania, nakłaniania do poddania się “dobrowolnemu” testowi lub “dobrowolnemu” szczepieniu, uzależniając od tych czynności dostęp i kontakt rodzica z własnym dzieckiem, które jest pacjentem. Osoby bliskie chcą korzystać z prawa dostępu do pacjenta w celu odwiedzin czy wykonania czynności opiekuńczo- pielęgnacyjnych. W ocenie prawnej takie […]
0
Would love your thoughts, please comment.x