fbpx

Kociewskie Centrum Zdrowia, a jednoznaczne statystyki dot. zakażeń wśród nieletnich 0-17 lat.

  • JKS
  • 31 grudnia, 2021

Pan Jarosław ze Starogardu Gdańskiego zwrócił się do Kociewskiego Centrum Zdrowia o udostępnienie informacji w następującym zakresie:

 

  1. Ogólna ilość zdiagnozowanych chorób COVID-19 w wyniku zarażenia wirusem typu SARS COV-2, w Kociewskim Centrum Zdrowia w Starogardzie Gdańskim, ze wskazaniem tylko i wyłącznie pacjentów nieletnich (dzieci) w wieku 0 – 17 lat , od początku trwania pandemii, tj. w roku 2020, z podziałem ilościowym na A) ilość zachorowań u dzieci z łagodnym przebiegiem choroby w stosunku ilościowym do zachorowań u dzieci z ciężkim przebiegiem choroby, B) ilość zgonów wśród dzieci, spowodowana chorobą COVID-19.

 

  1. Ogólna ilość zdiagnozowanych chorób COVID-19 w wyniku zarażenia wirusem typu SARS COV-2, w Kociewskim Centrum Zdrowia w Starogardzie Gdańskim, ze wskazaniem tylko i wyłącznie pacjentów nieletnich (dzieci) w wieku 0 – 17 lat , w roku 2021 do chwili obecnej, objętej czasookresem statystycznym, ze wskazaniem daty konkretnego dnia, do którego włącznie informacja niniejsza dotyczy, z podziałem ilościowym na A) ilość zachorowań u dzieci z łagodnym przebiegiem choroby w stosunku ilościowym do zachorowań u dzieci z ciężkim przebiegiem choroby, B) ilość zgonów wśród dzieci, spowodowana chorobą COVID-19

Otrzymał odpowiedź, która jednoznacznie wskazuje, że w 2020r. było 0 przypadków zachorowania wśród dzieci 0-17 lat. W 2021r. do dnia 13.12.2021r. było 18 przypadków zakażenia, w tym 17 o lekkim przebiegu, 1 o ciężkim. Żaden nie zakończył się zgonem.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco

Zapraszamy Ciebie do śledzenia nas na Facebooku, budujemy dużą społeczność niezależnych ludzi o poglądach wolnościowych i niezgadzających się z patologią społeczno -administracyjną w naszym Państwie.

Dołącz do grona obserwujących i bądź na bieżąco z naszymi działaniami.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x