fbpx
 

Zmarł Stefan Makara. Teraz będzie pomagał nam z góry.

Ze smutkiem informujemy, że w dniu dzisiejszym o 5:30 odszedł Stefan Makara. Od początku istnienia redakcji współpracownik i Przyjaciel czujny.pl.

Od kilku dni przebywał w szpitalu, okoliczności śmierci na wniosek Rodziny zbada prokuratura.

Zmarł nie doczekawszy się możliwości spotkania z wnuczkami Emilką i Amelką, które od kilku lat są przez system alienowane od Ojca i jego Rodziny. Stefan Makara od początku czynnie uczestniczył w walce z sądowym bezprawiem. Brał udział w manifestacjach w obronie dzieci. Walczył z alienacją. Był niemal na każdym marszu w walce o wolność Polaków i ojców oraz dziadków, nie mogących widzieć się ze swoimi pociechami. Od początku aktywnie uczestniczył w Ruchu poszkodowanych przez system ZJEDNOCZENI. Oskarżany, pomawiany oraz skazywany za czyny, których nie popełnił.

 

Teraz będzie pomagał nam z góry…

 

Najserdeczniejsze wyrazy współczucia dla redakcyjnego Kolegi Red. Marka Makary składa Redakcja czujny.pl .

JKS

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

KAZACHSTAN: decyzja o krwawym, śmiertelnym tłumieniu protestów!

pt. sty 7 , 2022
Prezydent Kazachstanu Kasym- Żomart Tokajew oświadczył w przemówieniu do narodu, że dał organom ochrony prawa i armii rozkaz strzelania do “terrorystów” bez ostrzeżenia tak, aby zabić. Władza miała ustąpić. Dymisja rządu, deklaracje, że ceny gazu będą powracać do poprzednich. Protesty trwają. Stan wyjątkowy wprowadzono na całym terytorium kraju. Media donoszą, […]
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x