|

Policja, bany, donosy i cenzura.

 

 

24 października 2020 r. w Warszawie policja zagazowała i zatrzymała około 300 Wolnych Polaków, którzy protestowali przeciwko obostrzeniom covidowym. Brutalność policji i zatrzymania zostały zaskarżone przez poszkodowanych do sądu, sędziowie uznali, że działania policji były bezprawne.

W międzyczasie rzecznik policji, pan Mateusz Ciarka, jak donosi wikipedia: doktor nauk prawnych! w licznych wypowiedziach dla mediów koncesjonowanych zarzekał się, że działania policji były zgodne z literą prawa.

Między innymi z tego powodu redakcja Czujnego wybrała się do Pałacu Mostowskich ( Komenda Główna Policji) aby zadać panu Ciarce kilka pytań, których się nie uświadczy, kiedy rzecznik rozmawia z redaktorami mediów koncesjonowanych.

Z wizyty został jak zwykle nagrany materiał wideo na żywo, na którym redaktorzy Czujnego byli przetrzymywani i zwodzeni przez dział prasowy.

20 stycznia 2022 r. materiał, prawdopodobnie po donosie, został zdjęty przez youtube:

Czy Czujny nęka i poniża policję?

Można wyrobić sobie własne zdanie oglądając kopie wideo zamieszczoną na serwisie cda.pl.

Jest to kolejny filmik zdjęty  z kanału YT Takt.tv, na którym są zamieszczane co ciekawsze materiały filmowe.

Poniżej kolejny materiał wideo, który kolokwialnie mówiąc, kiedyś ” spadł z rowerka”, nie ma go na już na YT. Na tym filmiku redaktor Majcher udowadnia policjantom, że łamią prawo o ruchu drogowym .

Redakcja czujny.pl stoi na stanowisku, że nie można dyskryminować Polaków wedle podziału na:  bezkrytycznych odbiorców mediów koncesjonowanych i odbiorców krytycznych. Wypowiadać się i odpowiadać na pytania tylko tych pierwszych a unikać drugich.

Redakcja Czujnego oczekuje, że urzędnicy państwowi opłacani wciąż z naszych podatków, nie będą chowali głowy w piasek i starali się sprostać oczekiwaniom nawet tak wymagających dziennikarzy jak n.p. redaktorzy Czujny.pl.

A policja będzie ciągle podnosiła swoje kwalifikacje zawodowe i działała zgodnie z literą prawa a nie zamówieniem politycznym.

 

Narzędziem walki z mediami niepokornymi to cenzura. Nie tylko YT stosuje cenzurę ale robi to tez Facebook.

Na fanpage Czujnego został zamieszczony fragment materiału z debaty w sejmie RP.

Materiał został zdjęty!

Tak to komentuje redaktor Majcher:

Przypomnijmy, poniższy materiał, który jest przyczyną “bana” CZUJNEGO, pochodził z publicznej debaty w Polskim Sejmie !
Nawet w opisie zamieściliśmy informację, że źródłem materiału jest oficjalna strona Sejmu RP: sejm.gov.pl .
Skoro publiczna debata z Sejmu RP podlega cenzurze w portalu, który by nigdy nie powstał bez wsparcia władz oficjalnie zaprzyjaźnionego mocarstwa z polskimi władzami, to czy nie jest to najwyższy czas na reakcję polskiego rządu? Adam Andruszkiewicz ?
Przypomnijmy, że ostatnio został usunięty największy fan-page partii politycznej w Polsce (Konfederacja) pod podobnym pretekstem.
Fan-page Czujny jest uznawany przez portal czujny.pl jako instrument i pośrednik komunikacji z widzami. Wszystkie materiały tu publikowane należy traktować, jako materiały chronione polskim prawem prasowym, ponieważ czujny.pl jest oficjalnie zarejestrowaną redakcją w Rzeczypospolitej Polskiej.
Czujny jest to obecnie największy fan-page w polskiej przestrzeni fb, który porusza trudną problematykę ciągłego ograniczania wolności Polaków, jak i Ludzi na całym świecie.”

 

 

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Policja, bany, donosy i cenzura. […]

Zdenek
Zdenek
9 miesięcy temu

Ale bzdury. Na badania się zgłoś. Olewają cię. I dobrze.

Zdenek
Zdenek
9 miesięcy temu

Śmieszny ten film. Frajera zbywają bo jest frajerem.