Poseł Maria Kurowska nie pozostawiła suchej nitki na rządowej narracji covidowej.

Maria Kurowska wzięła udział w programie Konkrety i Opinie dla TVP 3 Rzeszów.

Nagranie z wypowiedzi pani poseł podbija Internet. Przykładami, statystykami z Ministerstwa Zdrowia obaliła rządową narrację covidową. Podczas programu była gorąca atmosfera ze strony innych posłów.

Wypowiedzi podczas programu poseł Marii Kurowskiej:

“Nie było w Polsce czy w ogóle w świecie przypadku, żeby była choroba i byśmy tej choroby nie leczyli. a tymczasem właśnie doszło do tego, że my covida nie chcemy leczyć, nie leczymy. Mało tego ktoś zdiagnozowany, że ma po teście, ma iść do domu, ma się już nie wracać nawet do tej przychodni, żeby mu przepisano lekarstwo. Tylko ma iść do domu i czekać aż się poważnie rozchoruje. Stąd mamy te zgony, które mamy” 

“My w Polsce podawaliśmy zgony zarówno te, które wynikały z samego covida, jak i ze wszystkich chorób współistniejących”

“Umierają na inną chorobę, no ale ponieważ gdzieś tam był ten covid czy go nie było, ale został wpisany, bo takie też przypadki są. Potem nam to bardzo mocno wzrasta”

“Jestem w opozycji do pandemii. Pokaże państwu tutaj mam klasyfikacje zgonów, np. od 1 do 16 stycznia , na podkarpaciu gdzie też przekonywano mnie, że na podkarpaciu jest bardzo dużo zgonów, proszę państwa ale popatrzmy to czerwone to jest z powodu innych chorób, czyli współistniejących, a tylko ten czarny pasek jest z powodu covida. Czyli wszystkie zgony, które były na podkarpaciu, były nam podawane, że są to zgony covidowe okazuje się, że tylko 10% to było na covida.

“Ja stwierdzam fakty, a państwo wyciągajcie wnioski”

“W tej chwili jesteśmy mądrzejsi o całe dwa lata, i co się okazuje, te społeczności, które zostały w sposób absolutnie prawie pełny wyszczepiony jak Australia, jak Farncja, Włochy, jak Izrael i co sie dzieje? Tam w tej chwili są największe zachorowania, największe zgony”

“Wnioski są wyciągane przez zwyczajnych ludzi, którzy to obserwują i którzy np. w wysłuchaniu publicznym 2 tygodnie temu, kiedy na 60 kilka osób , które się wypowiadały w tym wysłuchaniu publicznym- to było na komisji zdrowia- nikt drodzy państwo, nikt nie opowiedział się z tych którzy brali udział w tym wysłuchaniu za szczepionkami, za tą ustawą, którą proponuje nam w tej chwili rząd. Więc na tyle osób nikt po prostu nie stanął w obronie tej ustawy”

“Tą wiedzę, którą ja czerpie jeżeli chodzi o covida, nie czerpie z jakiejś spotkanej osoby przypadkowo na ulicy, ale przecież sięgam po opinie różnych profesorów. Wśród osób, które powiedziały, że się nie dadzą zaszczepić jest noblista, francuski wirusolog, który jest współodkrywcą mRNA, a więc tego składnika szczepionki, którym w tej chwili jesteśmy wyszczepiani i on powiedział , że on się zaszczepić nie da. Jest wielu innych naukowców również sięgając do Polski”

“Ja uważam, że wszystkich trzeba leczyć, nie trzeba się bać. Lekarze przecież mają myślę tą wiedze i są lekarzami, więc przecież chodzi o to, że lekarze powinni leczyć, a nie bać się koronawirusa”

“Jestem przeciwko tym zasadom wprowadzenia segregacji sanitarnej, absolutnie jestem przeciw”

“Tak samo zakażają się i umierają osoby zaszczepione. Namówiliśmy ludzi na szczepienia, a tymczasem Ci ludzie czasem odchodzą również na skutek NOPów- niepożądanych objawów poszczepiennych, bo przecież znamy takie przypadki”

Całą wypowiedź można zobaczyć tutaj:

🔴Poseł Maria Kurowska wyciągnęła wnioski ze ściemy w TVP – YouTube

 

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments