fbpx
 

Ojciec Dyrektor zaszczepił się 3 razy ale…

1

W Akademii Kultury Społecznej i Medialnej, w uczelni Tadeusza Rydzyka  w Toruniu  odbyło się sympozjum „Oblicza pandemii”.

Prelegentami sympozjum byli kolejno:

Prof. dr hab. Andrzej Kochański, specjalista genetyki klimatycznej i laboratoryjnej. Profesor podjął temat „Ochrony danych genetycznych w dobie pandemii”. Profesor wskazywał na zagrożenia związane z przekazywaniem naszego materiału genetycznego firmom, które testują nasze zdrowie.

Dr Włodzimierz Bodnar, pulmonolog, pediatra, z prelekcją  „Czy COVID-19 da się leczyć? Oficjalne schematy a praktyka lekarska”. Dr Bodnar już na poczatku p(l)andemii skutecznie leczył chorych na koronawirusa amantadyną.

Dr Paweł Basiukiewicz, kardiolog, internista. Prelekcja pod tytułem  „Ochrona zdrowia podczas pandemii – zastosowane środki niefarmaceutyczne”. Wskazywał, że lecząc tylko jedną chorobę zaniedbujemy leczenie innych.

Dr Marek Sobolewski statystyk z Politechniki Rzeszowskiej. Prelegent podjął temat „Obraz statystyczny polityki zdrowotnej – analiza skuteczności szczepień przeciwko SARS-CoV-2 w zapobieganiu transmisji wirusa”.

Dr Zbigniew Martyka, internista, specjalista chorób zakaźnych. Wystąpił z wykładem: „Wyzwania przed służbą zdrowia w dobie pandemii”.

Martyka powiedział m.in:

„Należy ludziom pozwolić podjąć decyzję czego bardziej się boją, zakażenia i niewielkiego ryzyka śmierci, zwłaszcza u osób młodych, czy nieznanych potencjalnych skutków ubocznych tego preparatu genetycznego, który jest przygotowany na szybko”.

W drugiej części  sympozjum wystąpili: publicysta Jan Pospieszalski, prawnik z Ordo Iuris Łukasz Bernaciński,  dr Beata Brożek, pulmonolog, internista, ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz,  Michał Czerwiński, pedagog.

Media głównego ścieku próbują przekierować uwagę z tego doniosłego wydarzenia i grzmią w swoich “leadach”:

“Rydzyk zaszczepił się trzy razy!”

A jak było naprawdę?

Wiernie przytoczymy wypowiedź gospodarza sympozjum,  księdza Tadeusza Rydzyka, która otwierała wydarzenie.

Nie dajmy się skłócać. Uważajmy na emocje. Rozmawiajmy ze sobą i w takiej trudnej sytuacji jak teraz rozmawiajmy ze sobą. Nie jeden przeciwko drugiemu, tylko jeden z drugim i szukajmy prawdy

Alleluja i do przodu. Budujemy pozytywnie, a nie w nienawiści. Ja, żeby było jasne, to się przyznaję: Ja się zaszczepiłem trzeci raz już. Moi współbracia nie wszyscy się zaszczepili, a inni tak. A po szczepionce to jeden i dostał zakrzepicy

Ja posłuchałem lekarzy. Już znałem takich, co nie słuchali. Wąchają kwiatki od spodu. Jest po to medycyna. Szukajmy uczciwych lekarzy, mądrych

Wideo poniżej:

Warto przesłuchać całą wypowiedź, gdzie Ojciec Dyrektor nawołuje do dialogu oraz mimo wszystko, wskazuje na zagrożenia związane ze szczepieniem.

Telewizja Trwam i Radio Maryja ostatnie bastiony wolności?

Kris

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
SENIOR
SENIOR
3 miesięcy temu

Zaszprycował się ale…”wodą święconą”.

Next Post

BIELSKO- BIAŁA: sprzeciw społeczeństwa wobec działań prezydenta miasta i segregacji sanitarnej coraz większy.

pon. sty 31 , 2022
W ostatnim czasie w Bielsku- Białej rośnie sprzeciw społeczeństwa wobec segregacji sanitarnej oraz działań prezydenta miasta. Powstają różnego rodzaju akcje od składania petycji do prezydenta miasta, po akcje plakatowe, nawet taką która zakończyła się pod domem prezydenta. Odbyło się wiele protestów oraz doszło nawet do pozostawienia napisów na Beskidzkiej Izbie […]
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x