Ojciec Dyrektor zaszczepił się 3 razy ale…

W Akademii Kultury Społecznej i Medialnej, w uczelni Tadeusza Rydzyka  w Toruniu  odbyło się sympozjum „Oblicza pandemii”.

Prelegentami sympozjum byli kolejno:

Prof. dr hab. Andrzej Kochański, specjalista genetyki klimatycznej i laboratoryjnej. Profesor podjął temat „Ochrony danych genetycznych w dobie pandemii”. Profesor wskazywał na zagrożenia związane z przekazywaniem naszego materiału genetycznego firmom, które testują nasze zdrowie.

Dr Włodzimierz Bodnar, pulmonolog, pediatra, z prelekcją  „Czy COVID-19 da się leczyć? Oficjalne schematy a praktyka lekarska”. Dr Bodnar już na poczatku p(l)andemii skutecznie leczył chorych na koronawirusa amantadyną.

Dr Paweł Basiukiewicz, kardiolog, internista. Prelekcja pod tytułem  „Ochrona zdrowia podczas pandemii – zastosowane środki niefarmaceutyczne”. Wskazywał, że lecząc tylko jedną chorobę zaniedbujemy leczenie innych.

Dr Marek Sobolewski statystyk z Politechniki Rzeszowskiej. Prelegent podjął temat „Obraz statystyczny polityki zdrowotnej – analiza skuteczności szczepień przeciwko SARS-CoV-2 w zapobieganiu transmisji wirusa”.

Dr Zbigniew Martyka, internista, specjalista chorób zakaźnych. Wystąpił z wykładem: „Wyzwania przed służbą zdrowia w dobie pandemii”.

Martyka powiedział m.in:

„Należy ludziom pozwolić podjąć decyzję czego bardziej się boją, zakażenia i niewielkiego ryzyka śmierci, zwłaszcza u osób młodych, czy nieznanych potencjalnych skutków ubocznych tego preparatu genetycznego, który jest przygotowany na szybko”.

W drugiej części  sympozjum wystąpili: publicysta Jan Pospieszalski, prawnik z Ordo Iuris Łukasz Bernaciński,  dr Beata Brożek, pulmonolog, internista, ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz,  Michał Czerwiński, pedagog.

Media głównego ścieku próbują przekierować uwagę z tego doniosłego wydarzenia i grzmią w swoich “leadach”:

“Rydzyk zaszczepił się trzy razy!”

A jak było naprawdę?

Wiernie przytoczymy wypowiedź gospodarza sympozjum,  księdza Tadeusza Rydzyka, która otwierała wydarzenie.

Nie dajmy się skłócać. Uważajmy na emocje. Rozmawiajmy ze sobą i w takiej trudnej sytuacji jak teraz rozmawiajmy ze sobą. Nie jeden przeciwko drugiemu, tylko jeden z drugim i szukajmy prawdy

Alleluja i do przodu. Budujemy pozytywnie, a nie w nienawiści. Ja, żeby było jasne, to się przyznaję: Ja się zaszczepiłem trzeci raz już. Moi współbracia nie wszyscy się zaszczepili, a inni tak. A po szczepionce to jeden i dostał zakrzepicy

Ja posłuchałem lekarzy. Już znałem takich, co nie słuchali. Wąchają kwiatki od spodu. Jest po to medycyna. Szukajmy uczciwych lekarzy, mądrych

Wideo poniżej:

Warto przesłuchać całą wypowiedź, gdzie Ojciec Dyrektor nawołuje do dialogu oraz mimo wszystko, wskazuje na zagrożenia związane ze szczepieniem.

Telewizja Trwam i Radio Maryja ostatnie bastiony wolności?

Similar Posts

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
SENIOR
SENIOR
2 lat temu

Zaszprycował się ale…”wodą święconą”.