| |

Król świata podcastów oskarżony o rasizm czyli o ryzyku w docieknie prawdy o koronawirusie.

Joe Rogan to niezwykle popularny komentator sportowy, prezenter telewizyjny, komik. A przede wszystkim największa gwiazda światowego podcastingu.
Podcast Joe Rogan Experience jest słuchany co miesiąc przez ok. 190 mln ludzi z całego świata. Kanał PowerfulJRE na YouTubie, gdzie Rogan wrzuca odcinki podcastów w całości w formie wideo, subskrybuje blisko 12 mln ludzi.

W 2021 r. Spotify kupił sobie na wyłączność Joe Rogana.
Przez cały czas, w swoich niepoprawnych nagraniach miał czelność podważać najnowszy dogmat wiary w eksperymentalne preparaty dla zmylenia zwane szczepionkami.
Doigrał się, ponieważ został oskarżony o rasizm i szerzenie rzekomej dezinformacji na temat COVID-19.
Za rzekomy rasizm przeprosił -używał często w swoich nagraniach słowo ” nigger”.

Od razu w sukurs przyszedł mu mistrz UFC, czarny jak heban, Israel Adesanya. Publicznie stanął w obronie Rogana i dodał, żeby ten „jebał jazgot”.

Oskarżenie o rasizm jest tylko przykrywką. Chodziło o zapraszanie gości do nagrań, którzy mieli czelność mieć inne zdanie, niż oficjalnie dopuszczona narracja dotycząca koronawirusa.
Pierwszy atak przypuścił wiekowy muzyk Neil Young. Zażądała od muzycznej platformy Spotify usunięcia podcastu Joe Rogana w proteście przeciwko sceptycyzmu co do pandemii i szczepionek.
Spotify musiało wybrać i usunęło Younga.

Rogan jako ceniony komentator sportowy otrzymał drugi cios. W ostatniej chwili został usunięty ze stołka komentatorskiego UFC 271.

Czy będzie się stykał z dalszymi szykanami?

Similar Posts

4 4 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments