Nie o taką wojnę walczyliśmy

Tytuł jest w pierwszej osobie, ale autor tytułu wczuwa się po prostu w naszych globalistycznych władców, którym wojna Putina wcale nie jest na rękę.

Nasi globalni władcy wycofują się z pandemii. Oto dwa z tysiąca znaków. Amerykański Sanepid zaktualizował dane o covidzie. Zmarło na niego 9210 Amerykanów. https://www.cdc.gov/nchs/nvss/vsrr/covid_weekly/index.htm?fbclid=IwAR2-muRM3tB3uBdbTrmKwH1NdaBx6PpZo2kxotNwkUXlnbZXCwSRP2OmqsINowy burmistrz super-pandemicznego Nowego Jorku zniósł obowiązek masek w szkołach i certyfikaty na imprezach we wnętrzach https://www.politico.com/news/2022/03/04/adams-mask-mandate-schools-indoor-venues-00014208.

Dla każdego powinno być zatem jasne, że oni z pandemii już zrezygnowali, ale w Warszawie sporo przechodniów na ulicach zawzięcie chodzi w maskach przeciwpyłowych. Przywykli do masek, a ja wciąż wzdragam się na widok tych istot.

Decyzja o rezygnacji – jak sądzę – zapadła ponad rok temu. Mówiłem o tym właśnie wtedy https://www.youtube.com/watch?v=0_FoV2F4bSk. Była jeszcze presja na dokończenie biznesów gangów medycznych i farmaceutycznych, a więc terror przeciągnął się jeszcze rok, ale pierwotny cel – Wielki Reset – uciekł globalnej mafii i nie da się go już złapać. Czynna obrona systemu skończyła się. Trwa obrona rozpaczliwa. Atakujących jest wielu. A głównym nie jest bynajmniej światowy ruch wolnościowy, tylko eurazjatycki sojusz polityczny z Chinami i Rosją. Zabrakło Donalda Trumpa, który ten sojusz rozbijał idąc na rękę Rosjanom w wybranych konfliktach. Ameryce, dawnemu hegemonowi, grozi wojna na dwa lub trzy fronty. Dlatego Ameryka, będąca żywicielem i ramieniem zbrojnym globalistycznej mafii, nie może zaangażować się na żadnym z nich, bo jest szachowana na pozostałych. Być może zatem Tajwanowi grozi wchłonięcie przez Chiny komunistyczne.

Powracają zamrożone problemy. Przede wszystkim kryzys finansowy i gospodarczy. Wojna na Ukrainie też jest wynikiem rozmrożenia starego konfliktu zaognianego zwłaszcza od 2014 roku przez mafię uparcie wyzyskującą Ukrainę jak szpicę w konfrontacji z Rosją. Konfrontacji, której okupowany przez słabnącą mafię Zachód już wygrać nie może. Wojna ta była nieuchronna. Strona zachodnia ją planowała, czego dowodem zachowania choćby polskiej elity władzy jesienią 2021 roku (przepisy o minimalnej płacy dla imigrantów, wyprzedaż mienia rodziny premiera).

Ale wojnę wywołała Moskwa w dogodnym dla siebie momencie. Mafia może ją oczywiście wykorzystać do próby kolejnego zamachu na własnych poddanych – do cyberpandemii, do ponownego stanu wyjątkowego pod wojennym pretekstem – ale moment chyba nie bardzo temu sprzyja. To nie jest ich wymarzona wojna.

Taki stan nadzwyczajny byłby potrzebny raczej w przededniu krachu na giełdach lub technicznego bankructwa banków, ale też w miarę blisko wyborów w USA, które odbyć się mają 8 listopada. Mafia musi wszelkimi środkami zapobiec klęsce w tych wyborach. Zbyt wcześnie wszczęty cyberatak na własne instytucje lub stan wojenny mógłby do 8 listopada wymknąć się spod kontroli. Co zaś do giełd na razie banksterskiej centrali udaje się kontrolowane spuszczanie powietrza z nadętego balonu. Ceny akcji spadają, a jednocześnie szczytują ceny konkretnych, materialnych towarów. Być może jednak, jak we wrześniu 2019 roku, widmo braku płynności w bankach skłoni mafijną komisję gdzieś w Rockefeller Center do zamachu na nas wszystkich. Tym razem jednak zdychający terrorysta nie zdoła zadać ciosu tak silnego, jak w lutym-marcu 2020 roku. W tym wielkim, globalnym chaosie, zobacz:

Nikt nie jest zdolny do planowania. Wszyscy poruszają się niczym w dżungli, co – nie przestanę tego powtarzać – jest wielką szansą dla drobnych drapieżników – jednostek, biznesów, grup politycznych, państw.

Similar Posts

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gosia
Gosia
10 miesięcy temu

Niestety twoja teoria jest błędna, a pozatym to konflikt zaczął się już 2008 roku kiedy ameryka oświadczyła ze Ukraina wejdzie do NATO. Rosjanie powiedzieli że prędzej zrównają z ziemią Ukrainę niż oddadzą NATO. To złamanie porozumienie o neutralności Ukrainy.
Polityka to ciężki temat ale nic nie dzieje się bez przyczyny a Rosja została sprowokowana przez USA. Obalenie prezydenta i umieszczenie swojego na Ukrainie wszystko było realizacja celów Ameryki. Podeślę Ci źródła jeśli chcesz.
Konflikt ma niestety głębokie korzenie sięgające dużo przed rok 2014
Pozdrawiam

RICO RICCO
RICO RICCO
10 miesięcy temu

Nie sądziłem że tak mało wiesz, jesteś w wielkim błędzie to wszystko jest zaplanowane i u nas w Polsce nie odpuszczają z pandemia tylko szykują nam piekło… Jak mogłeś to pominąć?