|

Czy jesteśmy gotowi na Nowy Porządek Świata? Szczyt 29-30.03.

Nasza uwaga jest skierowana na Ukrainę.

Blisko naszych granic giną ludzie a nasze granice przekraczają miliony uchodźców. Rzecz bezprecedensowa w naszej historii. Jakie będą tego konsekwencje?

Uchodźcy  uzyskali świadczenia socjalne i szereg udogodnień, na które czekają  rodowici Polacy. Takie jak szybka pomoc czy wizyta lekarska, pewna pula mieszkań komunalnych, bezpłatne przejazdy transportem publicznym, nie mówiąc już o świadczeniach pieniężnych na czele z 500 +.

Finansowe koszty już  ponoszą Polacy, do tego mogą dojść koszty polityczne. Nasi goście zza wschodniej granicy za kilka lat mogą dostać jeszcze prawa polityczne-wyborcze i kilkumilionowa ukraińska społeczność będzie współdecydować w naszych sprawach.

To są nasze, polskie problemy z którymi musimy sami się uporać.

Natomiast losy świata były planowane w tym roku na Szczycie Rządu Światowego 2022, na którym liderzy globalnych instytucji, korporacji, rządów, finansów, środowiska akademickiego, mediów i technologii zebrali się w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Dubaju, w dniach 29-30 marca.

Publicznie dyskutowali jak wdrożyć to, co nazywają „Nowym Porządkiem Świata”.

Liderami Szczytu to ludzie tacy  jak prezes Banku Światowego David Malpass, założyciel Światowego Forum Ekonomicznego Klaus Schwab,

O tym jak Klaus Schwab zaplanował Twoją przyszłość.

dyrektor Międzynarodowego Funduszu Walutowego Kristalina Georgieva, sekretarz generalny ONZ Antonio Guterres, dyrektor Światowej Organizacji Zdrowia Tedros Ghebreyesus i sekretarz generalny OPEC Mohammad Sanusi Barkindo.

Czy jesteśmy gotowi na Nowy Porządek Świata? Takie pytanie zadała moderatorka spotkania już na samym początku.

A na czym to ma polegać ten nowy porządek?

Na przejęciu władzy. Po prostu na oddaniu władzy ponadnarodowym organizacjom.  Rząd Światowy uważa, że państwa narodowe nie dają sobie rady w rządzeniu i trzeba odebrać im tą władze.

W oficjalnej mainstrimowej narracji Rząd Światowy to spiskowa teoria.

Słowo klucz „ spiskowa teoria” ma powodować u odbiorcy poczucie zażenowania, że zajmuje się tak absurdalnymi sprawami jak spiski i nie wypada się tym interesować.

Ale czytelnicy czujny.pl już od dawna nie są pod wpływem mediów głównego ścieku. Wystarczy trochę wysiłku, poszperać w internecie, zajrzeć do kilku źródeł w celu weryfikacji i spróbować samemu wyrobić sobie opinie.

W kwestii Rządu Światowego sprawa jest bardzo czytelna.

Na swojej stronie internetowej, Światowa organizacja pisze wprost:  misją szczytu jest:

„kształtowanie przyszłości rządów”.

https://www.worldgovernmentsummit.org/home

Obrady Szczytu były jawne, światowi macherzy w swojej bezczelności nawet się nie kryją ze swoimi zamiarami:

Rząd Światowy chce władzy.

Ale dostanie tyle władzy ile mu oddamy i na co się zgodzimy.

 

 

Similar Posts

3.7 3 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments