| |

Krytyka Konfederacji.

Okiem Redaktora Naczelnego czujny.pl :
Czy Redakcja czujny.pl ma moralne prawo konstruktywnie krytykować Konfederację? Odpowiedź brzmi TAK !
Osobiście lubię i szanuję Krzysztofa Bosaka, uważam, że w większości przypadków dobrze wykonuje powierzoną mu pracę i reprezentowanie poglądów Narodowo-Wolnościowych w knesejmie. Niemniej jednak elementem tej pracy jest również odpowiedzialność polityczna. W związku z ostatnimi wydarzeniami i deklaracjami środowiska Konfederacji, które próbują zakłamywać najnowszą historię dotyczącą tego, kto od początku walczył z koronaterrorem, rzeczywiście nie zareagowałem gdy jeden z redaktorów opublikował zdjęcie Krzysztofa Bosaka na spacerze z Rodziną w parku… wszyscy w maseczkach…
Wszystko wskazuje na to, że liderzy Konfederacji chcą “podpiąć” się pod trud ludzi, którzy rzeczywiście walczyli z terrorem pLandemicznym i są ofiarami po dziś represji, a równolegle całkowicie tych walczących ludzi wyrugować, żeby nie napisać oszukać… Z kolei takie postawienie sytuacji przez polityków, nieuchronnie prowadzi do ostrego konfliktu Konfederacji z Ludźmi walczącymi, co może się naprawdę dla wszystkich źle skończyć, co z kolei zarysowałem w wykładzie pt. system vs. antysystem.
Mam nadzieję, że aktywność redakcji czujny.pl jest właściwie interpretowana, a ton krytyczny zrozumiały, który jest po to, by Polak znowu nie okazał się “przed szkodą i po szkodzie głupi”.
Jeżeli jutro się okaże, że Państwo “Nowa Nadzieja” zostawią prawybory w obecnym kształcie, czyli w kształcie bijącego po oczach przekrętem, to może to być początek końca Konfy w knesejmie i nawet planowani celebryci nie pomogą…
Poniżej na zdjęciach dwie postawy z początku pLandemii.
Pierwsze zdjęcię to domaganie się stanu nadzwyczajnego przez kandydata na Prezydenta Konfederacji, na kolejnym promowana dokładnie w tym samym czasie przez redakcję czujny.pl akcja “21 żądań Zjednoczonych” z żądaniem “dosyć koronaterroru”. Zresztą to nie była jedyna wówczas rejterada. Np. Justyna i STOP NOP również wówczas schowała na początku głowę w piasek oraz trzasnęła drzwiami Zjednoczonym poszkodowanym przez system, gdy Ludzie nie chcieli jej jako Prezesa. Ofensywa Justyny i STOP NOP rozpoczęła się z dużym opóźnieniem w stosunku do podjętych pierwszych w Polsce działań Ruchu ZJEDNOCZONI i redakcji czujny.pl.
Niestety politycy bazują na tym, że “opinia publiczna” ma pamięć “złotej rybki”…
My z kolei mamy pamięć absolutną i wszystko mamy zarchiwizowane oraz nie zawahamy się przypominać jak było w sytuacji, gdyby różni politycy chcieli wam wmówić co innego.
Redaktor Naczelny czujny.pl
Marek Majcher

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zdenek
Zdenek
11 miesięcy temu

Bzdety

Bzdedt
Bzdedt
10 miesięcy temu
Reply to  Zdenek

Co wniósł twój komentarz