25 kwietnia – Światowy Dzień Świadomości Alienacji Rodzicielskiej

25 kwietnia – Światowy Dzień Świadomości Alienacji Rodzicielskiej

Spread the love

Na 25 kwietnia przypada Światowy Dzień Świadomości Alienacji Rodzicielskiej. Na łamach czujny.pl czujnie przyjrzymy się temu skandalicznemu zjawisku.

Z jak głęboką patologią w tym aspekcie mamy do czynienia w Polsce oraz jak wygląda instytucjonalne znęcanie się psychiczne nad Dziećmi i alienowanymi Rodzicami, można zapoznać się we wstrząsającym materiale z pierwszego posiedzenia Parlamentarnego Zespołu ds. Przeciwdziałania Alienacji Rodzicielskiej:

Alienowani Rodzice wychodzą na ulicę! 25 kwietnia 2020 godz. 12 – manifestacja we Wrocławiu na rynku pod “pręgierzem”.

Wiesław Kozłowski z Parlamentarnego Zespołu ds. Przeciwdziałania Alienacji Rodzicielskiej w drodze na manifestację

Pomimo ogromnych restrykcji wprowadzonych w ramach powszechnie już nazywanego tzw. “korona-terroru” – Rodzice walczący o prawa dzieci do obojga rodziców, organizują manifestację we Wrocławiu w ramach Światowego Dnia Świadomości Alienacji Rodzicielskiej.

Arkadiusz Brygier – inicjator i pomysłodawca ogólnopolskiego Ruchu IMMUNITET RODZICIELSKI – w drodze na manifestację

“Dużo większym zagrożeniem dla Polaków, polskich dzieci i przyszłości naszego Narodu od pandemii koronawirusa jest trwająca od lat PANDEMIA ALIENACJI RODZICIELSKIEJ” – twierdzą zgodnie uczestnicy manifestacji.

Marek Makara (w okularach) – lider organizacji ojcowskich reprezentujący stronę społeczną w Parlamentarnym Zespole ds. Przeciwdziałania Alienacji Rodzicielskiej, w drodze na manifestację we Wrocławiu.

Czy dojdzie do prowokacji policji?

Uczestnicy manifestacji twierdzą, że ich akcja ma charakter pokojowy i apelują do służb o rozsądek. “Mamy nadzieję, że tragedia tysięcy polskich dzieci, którą w tym szczególnym dniu chcemy nagłośnić, nie stanie się pretekstem do nieuzasadnionej interwencji. Alienacja Rodzicielska dotyka również przedstawicieli służb mundurowych, a “korona-terror” stał się kolejnym pretekstem do izolowania dzieci od jednego z Rodziców. Musimy w zdecydowany, acz pokojowy sposób, zamanifestować i nagłośnić w tym szczególnym dniu czym jest dokonywana od lat przemoc na polskich dzieciach w postaci Alienacji Rodzicielskiej” – argumentują Alienowani Rodzice.

Czujnie będziemy się przyglądać rozwojowi wydarzeń w związku z manifestacją antyalienacyjną Rodziców we Wrocławiu

(Aktualizacja): doszło do nieuprawnionej interwencji policji i rozbicia manifestacji

Niestety funkcjonariusze nie posłuchali apelu o niezakłócanie spotkania Rodziców z okazji Światowego Dnia Świadomości Alienacji Rodzicielskiej. Doszło do spacyfikowania manifestacji, o szczegółach informujemy tu:

Nadludzie Polityka Zagrożenia