2600 dzieci wykluczonych ze żłobków. Rodzice poszli do sądu.

Spread the love

Prezydent Warszawy i obecny kandydat na prezydenta Rafał Trzaskowski pod koniec listopada 2019 roku ogłosił, że dla nieszczepionych dzieci nie będzie miejsca w warszawskich żłobkach. 

 

Szóstka rodziców zaskarżyła uchwałę radnych do sądu administracyjnego.

25 czerwca o godz. 9:00 w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Warszawie przy ul. Jasnej 2/4/ odbędzie się kolejne posiedzenie w sprawie rozpatrzenia skargi rodziców.

Rodziców reprezentuje adwokat Arkadiusz Tetela, który jest znaną i cenioną osobą wśród rodziców, którzy chcą dobrowolnej i świadomej zgody na zabieg medyczny. Obronił rodzinę białogardzką i wiele rodzin w sądach rodzinnych. Pełnomocnik lekarzy stawianych przed sądami lekarskimi za poglądy w kwestii szczepień. Prowadzi pierwsze procesy przeciw producentom szczepionek i państwu polskiemu o odszkodowania za powikłania poszczepienne. Współpracuje ze Stowarzyszeniem STOP NOP w kwestii obrony praw człowieka i pacjenta w systemie ochrony zdrowia. Doprowadził pierwsze sprawy dotyczące przymusu szczepień do Trybunału Praw Człowieka i Konstytucyjnego. Do postępowania dołączyło Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP.

Adwokat Arkadiusz Tetela został wspomniany w artykule tutaj 👇

Państwo nie odpowiada za NOP. Elektroniczna karta szczepień.

Author: JKS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *