Były oficer policji bohatersko apeluje do młodych policjantów!

Były oficer policji bohatersko apeluje do młodych policjantów!

Spread the love

Nie milkną echa po brutalnym spacyfikowaniu przez policję na ulicach Warszawy protestujących Polaków przeciw koronaterrorowi.

W sieci ukazał się materiał z emocjonalnego bohaterskiego apelu byłego oficera policji do młodych kolegów w czynnej służbie. Emerytowany wyższy oficer policji odznaczony krzyżem zasługi, przez megafon uświadamiał policjantów, iż służą antypolskiemu rządowi oraz, że mają prawo odstąpić od bezprawnych czynności. “Stańcie po stronie Narodu”, “łamiecie prawo” – dramatycznie apelował. Całość tego bohaterskiego wystąpienia obejrzycie tu:

Kim jest bohater apelów do policji?

Bohaterskim emerytowanym oficerem policji z powyższego materiału jest Sebastian Nadolski. Okazuje się, że to nie jest jego pierwsza aktywność w walce o wolność Polaków i niepodległość Polski.
Cztery lata temu Sebastian Nadolski sprawując pieczę nad własnym dzieckiem padł ofiarą pierwszego w Polsce nielegalnego “child alertu” za co trafił na trzy miesiące do aresztu. Sprawa była głośna na całą Polskę, a Sebastian został poddany kłamliwej nagonce. Sprawa trwa po dziś dzień, niemniej jednak zasłużony były oficer policji pozbył się wówczas wszelkich złudzeń, że istnieje jakakolwiek sprawiedliwość i praworządność, skoro nawet jego potraktowano jak przestępcę :

O całej sprawie opowiada obszernie sam poszkodowany:

Bohater walczy o prawa dzieci i Rodziców.

Sebastian Nadolski aktywnie działa na rzecz prawa dzieci do obojga rodziców. Jest członkiem Parlamentarnego Zespołu ds. Przeciwdziałania Alienacji Rodzicielskiej.
Oto jego wystąpienie z ostatniego posiedzenia tego Zespołu:

Sebastian Nadolski wspiera poszkodowanych przez system

Bohater apelu do policjantów aktywnie wspiera również Polaków poszkodowanych przez system. Tuż przed protestem w Warszawie na swoim kanale przeprowadził wywiad z więźniem politycznym przebywającym blisko dwa lata za kratami pod pretekstem “uprowadzenia rodzicielskiego”, który zasłynął z wcześniejszego oskarżenia go o zamach na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego w związku z uczestnictwem w hepeningu z krzesłem. Okazją do przeprowadzenia wywiadu było ogłoszenie 21 żądań przez Ruch poszkodowanych przez system Polaków “Zjednoczeni”. Sebastian Nadolski, jako były oficer policji, zapoznał się szczegółowo z sytuacją obsadzonego i nie ma żadnych wątpliwości, że jest on ofiarą represji politycznej za swoją antysystemową działalność. Koniecznie zapoznajcie się z tym materiałem:

Ciekawostki Koronawirus Zagrożenia