fbpx
 

Powiedział to! Andrzej Duda za dobrowolnością szczepień!

4
Spread the love

Dzisiejszego wieczoru byliśmy świadkami dwóch kuriozalnych debat prezydenckich. Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski wystąpili na osobnych wiecach, które dla niepoznaki nazwali debatami. Odpowiednio w Końskich i w Lesznie. Kandydaci odpowiadali na pytania zadawane do siebie od publiczności albo zaproszonych dziennikarzy. Dla dopełnienia groteski sytuacji, w scenografiach “debat” przewidziano puste miejsca dla rywali. Ot, takie uroki pozorowanej dyskusji, sporów, rozmów.

Pomimo ustawki, “debata” miała też ciekawe momenty. Andrzeju Duda został zapytany o przymus szczepień. Zaskakująco odpowiedział jednoznacznie. Wcześniej było z tym gorzej:

Szczepienia dobrowolne? – Andrzej Duda jest za a nawet przeciw.

Tutaj zaczął jednoznacznie:

” Nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych”.

 

Prezydent powiedział, że nigdy nie zaszczepił się na grypę. Co ciekawsze, odniósł się do szczepień na koronawirusa. Pan Andrzej Duda postawił sprawę jasno:

Te szczepienia nie powinny być obowiązkowe!

Natomiast kontrkandydat Rafał Trzaskowski chyba dotąd nie zmienił zdania co do obowiązku szczepień. Ba! , chętnie wyszczepi nas do cna, w dodatku za nasze pieniądze:

Trzaskowski z Sorosem wyszczepią nas na amen.

Kris

4 thoughts on “Powiedział to! Andrzej Duda za dobrowolnością szczepień!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Skandal! Prezydent zarzuca manipulacje! Nie jest przeciwko przymusowi szczepień!

wt Lip 7 , 2020
Spread the loveSkandal! Andrzej Duda wycofuje swoje słowa! 6 lipca podczas “debaty” Andrzej Duda został zapytany o przymus szczepień. Odpowiedź zaskoczyła wielu. Prezydent twierdząco powiedział: ”Nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych” Prezydent powiedział, że nigdy nie zaszczepił się na grypę. “Nigdy się nie zaszczepiłem na grypę, bo uważam, że nie” Co ciekawsze, odniósł […]
Lodówki na Ceneo.pl