A. Łukaszenka: “… ktoś mi tego wirusa podrzucił”! Nawiązał do wojny hybrydowej.

Spread the love

Prezydent Białorusi Aleksandr Łukaszenka jest przekonany, że ktoś podrzucił mu koronawirusa. Mówił też o wojnie hybrydowej.

Prezydent Białorusi dowiedział się, że przeszedł infekcję SARS-CoV-2 bezobjawowo, w momencie gdzie zachorowali jego domownicy.

Prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka jest przekonany, że ktoś podrzucił mu koronawirusa. “Skłaniam się ku opinii, że ktoś mi tego wirusa podrzucił” – powiedział prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka w wywiadzie, którego udzielił ukraińskiemu dziennikarzowi.

„Próbuję ustalić ten moment, kiedy do tego doszło” – powiedział A. Łukaszenka w wywiadzie dla Dmytro Hordona.

W wywiadzie Prezydent Białorusi opowiedział też o „wojnie hybrydowej”, która jego zdaniem toczy się obecnie przeciwko Białorusi. „Nigdy nie zacznę strzelać pierwszy, to byłby prezent dla wrogów. Ale jeśli wszystkie warianty tej hybrydowej bójki zostaną wyczerpane, to bez wątpienia”- oznajmił.

„Wiemy, kto wydawał im rozkazy z Rosji” – powiedział o zatrzymanych na terytorium Białorusi 33 Rosjanach, którzy według Mińska są najemnikami rosyjskiej prywatnej firmy wojskowej, Grupy Wagnera.

Zobacz także 👇

Łukaszenka nie będzie tańczył do banksterskiej melodii.

Author: JKS

6 thoughts on “A. Łukaszenka: “… ktoś mi tego wirusa podrzucił”! Nawiązał do wojny hybrydowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *