fbpx
Spread the love

Projekt przyćmienia słońca jest finansowany przez miliardera i założyciela Microsoftu Billa Gates, we współpracy pionierami naukowców z Harvard University.

Bill Gates chce rozpylić miliony ton pyłu w stratosferę, aby powstrzymać globalne ocieplenie i uratować Ziemię. Krytycy obawiają się, że może to spowodować katastrofę. Może to wywołać katastrofalną serię reakcji łańcuchowych, powodując spustoszenie klimatu- susze i huragany oraz spowodować śmierć milionom ludzi na całym świecie. Kolejną obawą jest, że rozprzestrzenianie się pyłu w stratosferze może uszkodzić warstwę ozonową, która chroni nas przed niebezpiecznym promieniowaniem ultrafioletowym, które może uszkodzić ludzkie DNA i powodować nowotwory. Powstają jeszcze większe pytania. Jak wyłączyć taki globalny system chłodzenia?

Dyrektor Harvardu, Lizzie Burns, przyznaje: „Nasz pomysł jest przerażający. Ale zmiany klimatu również”. 

Nie da się przewidzieć, w jaki sposób światowa pogoda może zareagować na zawieszenie gigantycznej chemicznej osłony przeciwsłonecznej. Spowodowaloby to głód i choroby.

Technologia może wywołać wojny, które będą spowodowane majstrowaniem przy naszym klimacie.

To nie science fiction – ale fakt, który ma mieć miejscw w ciągu dekady. Każdego dnia ponad 800 gigantycznych samolotów unosiłoby miliony ton kredowego pyłu na wysokość 12 mil nad powierzchnią Ziemi, a następnie spryskiwało ziemię wokół stratosfery. Teoretycznie pył unoszący się w powietrzu stworzyłby gigantyczną osłonę przeciwsłoneczną, odbijającą niektóre promienie słoneczne i ciepło z powrotem w przestrzeń kosmiczną. Ściemniając te, które przedostają się, a tym samym chroniąc Ziemię przed zniszczeniami spowodowanymi ociepleniem klimatu.

Rzeczywiście, plany są tak zaawansowane, że początkowe eksperymenty miały się rozpocząć już miesiące temu.

Zaszczepiłoby to niebo w kształcie tuby o długości pół mili i średnicy 100 jardów. Przez następne 24 godziny balon byłby kierowany przez śmigła z powrotem przez sztuczną chmurę, a jego czujniki pokładowe monitorowały zarówno zdolność odbijania pyłu przez słońce, jak i jego wpływ na cienkie otaczające powietrze.

Mogą być w stanie stworzyć idealne warunki klimatyczne dla rolników na środkowym zachodzie Ameryki, ale jednocześnie to ustawienie może spowodować spustoszenie w suszach w całej Afryce.

Nie można bowiem zmieniać temperatury w jednej części świata i nie zakłócając reszty.

Źródło: Daily Mail

Przyłącz się do konwersacji

22 komentarze

 1. Ten czlowiek jest niebezpieczny dla calego swiata .Przycmic to on moze ale swoj mozg .ze tez reszta naukowcow przyczynia sie do zniszczenia zycia na ziemi .Szaleniec manipulant chory czlowiek ten Bill Gates

  1. W takim wypadku uprzejmie proszę o wzięcie swojego komputera, który, dam sobie rękę uciąć, ma oprogramowanie firmy Microsoft (tak, chodzi o Windows 😉 ) i wyrzucić go przez okno.

   1. A jak sie ma mordowanie ludzi,skazywanie ich na glod itp do uzywania oprogramowania.!!!

    1. Skoro ten człowiek jest odpowiedzialny za całe zło na świecie, to dlaczego wspierać go, korzystając z jego oprogramowania? Swoją drogą, to ciekaw jestem chociażby jednego SENSOWNEGO przykładu tego “mordowania ludzi”. Skoro już tak bardzo przeszkadza nam zabijanie ludzi, czemu wspierane są jakiekolwiek działania wojskowe?

     1. nie rozumie Pan jednego- dozowania informacji typu piramidalna struktura hierarchiczna działa w taki sposob, ze na szczycie panstw znajduja sie marionetki ktore sterowane przez wyzszy szczebel wypelniaja rozkazy- typu bill gates, w polsce szumowski i cala reszta, (polska jest firma zalozona w usa jako podatnik) Wojsko dziala na takiej samej zasadzie. broni Pan systemu, ktory Pana wiezi i robi z Pana niewolnika

   2. WON TROLLU! czym jesteś? technologia to popiół, śmieć, mam gdzieś czym wyrażam swoje poglądy, traktuje tę technologie jak “dziwkę”, i każda żywa istota to naturalnie rozumie; ośmielił się jeden z drugim bezcześcić planetę i wszystko, co żywe tym ścierwem i jeszcze jakieś pretensje sobie rości! dobre; a prawa już się wam technokraci dawno skończyły, teraz zaczyna się prawo natury!!! jak jeszcze tego nie rozumiesz, to zapewniam cię niebawem dotrze to do ciebie i to jak.

 2. Weszliśmy w nową erę, światło i promieniowanie kosmiczne to informacja która wpływa bezpośrednio na nasze DNA, ewoluujemy i to jest dobre, poziom świadomości ludzkości wzrasta, a ten tu szanowny deBil Gejts pod jakimś naciąganym NWO pozorem chce ten proces zakłócić. Nie mają w USA snajperów??

 3. Czy ktoś w końcu zajmie się tym psychopatą? :/ Tacy jak on powinni do końca życia być izolowani od świata lub neutralizowani

 4. Gdzie sa teksty zrodlowe ? Skad pochodza te informacje ? Prosze o podanie linku do oryginalu.

  1. dokładnie tak, i wiele innych rzeczy ludzie nie odróżniają, że mają gości w głowie, to subtelne bezszwowe oddziaływania, teraz próbują to wszystko legalizować i tyle zróbcie test wina, zobaczycie ile nanobotów wyczeszecie z śluzówek, mamy już rozproszoną diagnostykę i inne takie w organizmach wdychaliśmy to, mogą wywołać każdy objaw, nie jesteście już bezpieczni w swoich domach, wasze dzieci też; to nie żart!!! wypłukać jamę ustną, potrzymać czerwone winno z 2 min w buzi, wypluć na biały talerzyk i polać spirytusem np. salicynowym i patrzeć – łączą się w struktury wirując, to broń ostateczna, trzeba zniszczyć infrastrukturę tej technologi a potem rozliczyć się z mordercami

 5. Gość jest ewidentnie przepracowany ostatnio :/// Powinien odpocząć.

 6. Wonderful blog! I found it while searching on Yahoo News.
  Do you have any tips on how to get listed in Yahoo News?
  I’ve been trying for a while but I never seem to get there!
  Appreciate it

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *