Bill Gates- dochodzenie w sprawie zbrodni na ludzkości!

Spread the love

Ponad pół miliona (543,075) osób podpisało petycję utworzoną 10 kwietnia 2020r. przez CS.

Treść wezwania, które wpłynęło do Białego Domu, w sprawie rozpoczęcia śledztwa nadużyć medycznych i zbrodni przeciwko ludzkości, których miała się dopuścić Fundacja Billa i Melindy Gatesów👇

MY, LUDZIE, PROSIMY RZĄD FEDERALNY, ABY WEZWAŁ KONGRES DO PODJĘCIA DZIAŁAŃ W SPRAWIE:

Wzywamy do dochodzenia w sprawie „Fundacji Billa i Melindy Gatesów” w sprawie nadużyć medycznych i zbrodni przeciwko ludzkości.

Gdy patrzymy na wydarzenia związane z „pandemią COVID-19”, na różne pytania pozostaje bez odpowiedzi. 18 października 2019 r., Zaledwie na kilka tygodni przed ogłoszeniem zerowego poziomu w Wuhan w Chinach, miały miejsce dwa ważne wydarzenia. Jednym z nich jest „Event 201”, drugim są „Military World Games”, odbywające się w Wuhan. Od tego czasu zainicjowano ogólnoświatowy nacisk na szczepionki i śledzenie biometryczne.

Na czele tego stoi Bill Gates, który publicznie wyraził zainteresowanie „zmniejszeniem wzrostu populacji” o 10-15% poprzez szczepienia. Gates, UNICEF i WHO zostały już wiarygodnie oskarżone o celową sterylizację kenijskich dzieci poprzez zastosowanie ukrytego antygenu HCG w szczepionkach przeciw tężcowi.

Kongres i wszystkie inne organy zarządzające są opuszczone, dopóki gruntowne i publiczne dochodzenie nie zostanie zakończone.”

Petycja zamieszczona na stronie Białego Domu zebrała do tej pory 543,075 podpisów. Tymczasem, do uzyskania obowiązkowej odpowiedzi administracji Donalda Trumpa, wystarczy aby petycję podpisało 100 tysięcy internautów.

W dalszym ciągu można wypełnić petycje i zobaczyć jej treść tutaj👇

https://petitions.whitehouse.gov/petition/we-call-investigations-bill-melinda-gates-foundation-medical-malpractice-crimes-against-humanity

Author: JKS

9 thoughts on “Bill Gates- dochodzenie w sprawie zbrodni na ludzkości!

  1. Popieram w calosci…ludzie tacy jak Gatce i tym podobni zasluguja na usuniecie z naszej spolecznosci, stworzyli terror na calym Swiecie, terrorystow sie zamyka i karze…Zastanawiam sie tez jak do tego doszlo i jakich srodkow urzyto aby rzady wielu krajuw zaakceptowaly takie restrykcji i przemoc wobec narodow i tak do tej pory niszczy sie ludzkosc prze zatrute jedzenie, zla opieke lekarska, szkodliwa wode i powietrze i style ZYCIA…Bill GATES ijego spolka powinni byc sadzeni z cala surowoscia…

  2. To jest pokurwiony wynaturzeniec, ktory upierdolil sobie w zrytym przez miliardy lbie, ze jest bogiem. Ten ludobojca musi do wiezienia o najostrzejszym rygorze lub na oddzial zamkniety szpitala psychiatrycznego! Dozywotnio! Jego popaprani pomagierzy rowniez!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *