fbpx

Jasnowidz Jackowski masakruje Szumowskiego

  • Kris
  • 20 kwietnia, 2020

Krzysztof Jackowski jest jasnowidzem. Ma działalność gospodarczą zarejestrowaną jako „usługi paranormalne”, prowadzi też kursy jasnowidzenia.

W poniższym nagraniu ” masakruje” ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Chodzi m.in. o maseczki. Pan Jackowski podważa kompetencje lekarskie prof. Szumowskiego. Kto mu dał dyplom ?

Jasnowidz wręcz wykrzykuje pytanie, skoro sam minister przyznaje się, że nie wie wiele o wirusie, to skąd wie, że będziemy musieli nosić maseczki dwa lata ?

Dzieli się też przeczuciami, że minister nie mówi prawdy. Pokazuje to mowa ciała, nie odpowiadanie na pytania wprost, odwracanie wzroku. Jasnowidz opiera się na swoim doświadczeniu rozmów m.in. z mordercami!

https://www.youtube.com/watch?v=SNgyYxTH8Dk

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Michalik
Michalik
1 rok temu

Panie Jackowski na psychiatrę czas miałem o panu inne zdanie

Pedro
1 rok temu

Michalik nie okazuj publicznie swojego ogłupienia przez mendy gównianego ścieku dezinformacyjnego. Będzie szczepionka przeciw ŚWIRUSOWEJ PARANOI to zapier**laj i zaszczep siebie i rodzinę- lemingu z wykastrowanym pustym łbem!!

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco

Zapraszamy Ciebie do śledzenia nas na Facebooku, budujemy dużą społeczność niezależnych ludzi o poglądach wolnościowych i niezgadzających się z patologią społeczno -administracyjną w naszym Państwie.

Dołącz do grona obserwujących i bądź na bieżąco z naszymi działaniami.