fbpx

Towarzyski łoś i płochliwy człowiek. Czyli dzień jak codzień na Alasce.

  • Kris
  • 5 marca, 2020

Krótkie nagranie z codziennego życia na Alasce.
Mężczyzna wychodzi na chwilę z domu, żeby wyrzucić śmieci. Podczas tej czynności podchodzi do niego łoś, raczej z przyjaznymi zamiarami. Jednak mężczyzna chowa się przed łosiem w budce, ktorej mieści się śmietnik.

https://www.facebook.com/100269138250974/videos/3313596655357601/


Łosie to z pozoru spokojne zwierzęta ale mogą być niebezpieczne. Te duże zwierzęta są mało płochliwe i mogą poturbować człowieka .

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tadalafil generic
10 miesięcy temu

I’m also commenting to let you be aware of of the cool discovery my child encountered checking your blog. She came to understand a wide variety of details, most notably how it is like to have a marvelous coaching heart to get folks easily fully grasp a variety of complicated matters. You actually did more than my desires. I appreciate you for delivering such good, dependable, edifying and also cool guidance on that topic to Evelyn.

Alzheimer drugs over the counter for sale

I am continuously browsing online for ideas that can benefit me. Thanks! https://alzheimermedi.com Alzheimer drugs over the counter for sale

szybki test na przeciwciała koronawirus

Ja naprawdę wartość twoją dzieło, Świetny post szybki test na przeciwciała koronawirus.

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco

Zapraszamy Ciebie do śledzenia nas na Facebooku, budujemy dużą społeczność niezależnych ludzi o poglądach wolnościowych i niezgadzających się z patologią społeczno -administracyjną w naszym Państwie.

Dołącz do grona obserwujących i bądź na bieżąco z naszymi działaniami.