Czy Morawiecki jest “foliarzem”?

Czy Morawiecki jest “foliarzem”?

Spread the love

Premier Mateusz Morawiecki powiedział w środę 4. czerwca w Sejmie, że po epidemii koronawirusa wykuwa się „nowy porządek świata”.

 

“Szanowny panie prezydencie, pani marszałek, Wysoka Izbo. Na naszych oczach wykuwa się „nowy porządek świata”. Świata po koronawirusie …”

 

„Nowy Porządek Świata” ( ang. New World Order, tzw. NWO), to jedna z najsłynniejszych teorii spiskowych.

Nowy porządek świata – teoria spiskowa wykorzystywana do opisu rzekomych przyczyn istotnych zmian w polityce międzynarodowej, według której „zakonspirowana elita globalnej władzy” dąży do objęcia władzy nad światem poprzez autorytarny rząd światowy, który ma zastąpić suwerenne państwa. (żródło: wikipedia)

Być może był to “niefortunny” dobór słów, a może premier jako człowiek znakomicie poinformowany ” nie owija w bawełnę”.

Dotychczas powstała n.p. Unia Europejska ( która zastąpiła w sferze tworzenia prawa państwa narodowe europejskie), przez niektórych uważana, za masoński twór.

Teraz, podczas pandemii koronawirusa państwa stosują się do zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia ( WHO). Organizacji, co do której są poważne watpliwości, czy działa dla dobra wspólnego. Tak rzecze n.p. prezydent USA Donald Trump.

Donald Trump obwinia WHO.

A Bill Gates “zwykły” biznesmen, bez żadnej formalnej funkcji politycznej chce zaszczepić na koronawirusa i inne wirusy cały świat. A władze ponoć suwerennych państw słuchają się go, jak jakiegoś guru.

Bill Gates: antykoncepcja, eutanazja, sterylizacja ,aborcja, szczepienia i GMO.

A Wy Szanowni Czytelnicy Czujnego, co sądzicie?

 

Polityka Zagrożenia