Dlaczego Piotr Biedka został zatrzymany? Odpowiadamy.

Spread the love

Piotr Biedka, dziennikarz CHWDP.tv (Chcę Dać Wam Prawdę) na swoim nagraniu nawoływał do przesyłania danych osobowych policjantów na jego emailową skrzynkę pocztową oraz “kładzenia psich gówien na ich wycieraczki”.

Nawoływanie do tego ewidentnie wynikało po bandyckich zajściach na sobotnich manifestacjach w Warszawie, na Placu Defilad.

Kiedy to policja przeistoczyła się w milicję, która gazowała i zatrzymywała pokojowo nastawionych obywateli.

Pretekst do zatrzymania Piotra Biedki znalazł się, na poniższym nagraniu:.

 

Panu Biedce zostały postawione zarzuty z art;

255. § 1. Kto publicznie nawołuje do popełnienia występku lub przestępstwa skarbowego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Dziennikarz został zatrzymany wczoraj, powinien zostać wypuszczony po 24 godzinach.

 

Komentarz Marka Majchra, redaktora Czujnego.pl:

Author: Kris

29 thoughts on “Dlaczego Piotr Biedka został zatrzymany? Odpowiadamy.

  1. Szanowny Panie Marku. Ja mam poważne wątpliwości co do osoby PB. To co on robi to jest dla mnie tylko i wyłącznie działanie agenturalne na rzecz służb. Skąd takie domniemanie. Otóż dotychczasowe posługiwanie się skrótem CHWDP dopiero dzisiaj zostało przez Pana inaczej zdefiniowane od tego w jaki sposób jest rozumiane przez np. kiboli i nie tylko. Więc jeżeli Policja dotąd nie podejmowała w tej kwestii żadnych czynności to by oznaczało iż ich działanie było nadzorowane przez tych z góry dla stworzenia dobrego parawanu dla naiwnych. Następnym faktem jest jego jakoby naiwne wciąganie w swoich respondentów w publiczne wypowiedzi w postaci jakoby poufnych rozmów telefonicznych. Otóż takie jego działanie bez wątpliwości spowodowało utworzenie pokaźnej bazy osób opozycyjnych które mogą zostać poddane różnorakim represjom. Każda rozmowa która jest prowadzona na konkretnie podany numer 504 065 058, publicznego operatora jest możliwa do namierzenia i zgrania dowodowego z bezzwłocznym namierzeniem rozmówców! Podobny skutek miała jego odezwa po jakoby zatrzymaniu jego sprzętu do internautów nawet tych z zagranicy do potwierdzenia odbioru jego relacji w kraju i zagranicą. Naiwni ludzie z imienia, nazwiska i miejsca pobytu poprzez przesyłanie postów zasilili gotowe pokaźnie bazy danych. Następny negatyw. Jego zachowanie na akcji Pani Sochy miało iście prowokacyjny charakter w stosunku do policjantów. I co ciekawe po poczęstunku gazem natychmiast zjawia się ratunek z profesjonalnymi środkami antidotowymi a sam PB nie zostaje zatrzymany. Inny przypadek to jego relacja z jazdy z Panem Tanajno. Na jej podstawie służby mogłyby szybko i precyzyjnie ustalić trasę i pojazd ich przemieszczania się. Obraz przekazu zawierał ujęcia trasy, pojazdy towarzyszące i ich numery rejestracyjne. Gdyby nie przekaz zewnętrzny Pan Tanajno nie zorientowałby się o skali zagrożenia. Nie będę już wyliczał innych negatywów. Sam osobiście jestem przekonany, że Pan PB jest albo usłużnym nieświadomym głupkiem albo płatnym agentem służb którego działalność jest wzorowana na sztampie Bolka. Kończąc przestrzegam – jak najdalej od takich “patriotycznie działających” osobników. A jak ktoś chce kłopotów to bez ociągania się dzwońcie do PB. Służby czuwają!

  2. I have been finding many different opinions on this and find this post to be one of the more enlightening on the subject. Hope we can increase the quality of responses than what I have seen as many do not seem to be very relevant.

  3. Jean-Baptiste Poquelin (Molier) twierdzil ze, Gdy kobieta odmawia milosci, a proponuje ci przyjazń, nie bierz tego za odmowe, znaczy to, ze chce postepowac wedlug kolejnosci.Czy ludzie sa tacy prosci ?

  4. 2020 design software support less software definition who software engineer office software free windows 10 after software update ;who is associate software engineer . nec ebeam software download in design program in software engineering cohesion , software predictions 2020 . post office software name for software engineering which course office software history 2020 design software training ! post graduate design programs what software does khan academy use programmi come office gratuiti free office software for mac os x software engineer resume get loan for software i need payday loan, officejet 8610 software . 2020 software new grad what is program design in computer software giveaway 2020 creator of office programs codycross .

  5. enginuity 2020 software download drawing program website to buy autocad program office software market. office software trial radeon software adrenalin 2020 edition engeeeneringu#$sssaunnplus , office software names. software smadav 2020, fusion 2020 software free download best free antivirus software 2020 for windows 7 software competition 2020. org 2020 software download office software shop legit, led edit 2020 software download.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *