fbpx
 

Doda ma wątpliwości co do pandemii. Uświadamia swoich fanów.

1
Spread the love

Doda od niedawna umieszcza w sieci materiały z opisami, które wskazują na to, że wątpi w pandemie koronawirusa. Obecne stanowisko Dody w skrócie to brak ufności, nie izoluje się, nie nosi maseczki, podważa szczepienia, dla zdrowotności przytula się do drzew, nie boi się też zachorowania. Spora większość fanów podziela jej zdanie.

Informacje pochodzące z Instagrama, które udostępnia Doda:

W jednej ze swoich odpowiedzi na komentarz również poruszyła temat szczepień : “Ale ile razy mam się szczepić, skoro lekarze mówią, że wirus mutuje?– skomentowała.

W rozmowie z “Plotkiem” Doda stwierdziła, że “już się nie izoluje” i zrezygnowała także z maseczki. Podkreśla, że jej organizm prawdopodobnie poradzi sobie z wirusem, gdyby zachorowała.

Doda została zaproszona na live przez Krzysztofa Ibisza, w którym również dzieli się swoją świadomością na temat pandemii:

Jeden z wcześniejszych materiałów z przekazem Dody, o koronawirusie. Fani zwrócili uwagę na wykonanie “znaku” podczas wywiadu. Doda również opowiedziała, że o koronawirusie wiedziała o wiele wcześniej przed innymi, ostrzeżona przez Madonne. Dlatego odwołała z wyprzedzeniem wszystkie plany. “Sprawia wrażenie jakby należała do jakiejś elity”- pisali internauci głównie na grupach Q ANON.

Coraz wiecej osób nabiera wątpliwości związanych z pandemia, również wśród gwiazd i artystów liczba świadomych rośnie.

Elwe

One thought on “Doda ma wątpliwości co do pandemii. Uświadamia swoich fanów.

  1. W związku z publicznym nazwaniem ludzi, mających NIEBEZPODSTAWNY dystans do szczepień – mianem ZBRODNIARZY LUDZKOŚCI – przez człowieka, który ma bezpośredni wpływ na kształtowanie kalendarza szczepień w Polsce – wnoszę do Pana Prezydenta o ustosunkowania się do tego tematu precyzyjnie. Pytanie :

    Czy Pan Prezydent i rząd RP bierze całą odpowiedzialność moralna, prawną oraz karną za wystąpienie niepożądanych skutków ubocznych ze śmiercią włącznie – za poddawanie ( sytuacja panująca obecnie ) oraz poddanie w przyszłości przymusowi szczepień wszystkich obywateli RP szczepionkami, które np. wg. głównego autorytetu naukowego od szczepień prof. Roberta Flisiaka, prezesa Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych oraz kierownika Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku ( cytat:”… Każdy kto jednak będzie sprzeciwiał się szczepionkom, będzie zbrodniarzem przeciwko ludzkości, a antyszczepionkowcy powinni schować się do mysiej dziury – mówił TAKŻE: W Polsce sytuacja jest o tyle lepsza, że mamy większą odwagę do stosowania eksperymentu medycznego”- źródło: mp/polskie radio 24 oraz pch24.pl )- są UWAGA:( szczepienia są już mającym miejsce i mającym być rozszerzonemu w przyszłości) ogólnie i dosadnie rzecz biorąc – EKSPERYMENTEM MEDYCZNYM na polskim społeczeństwie, a który będzie jeszcze bardziej ryzykowny (podanie szczepionki na wirus, który np. mutuje, z pominięciem fazy testów na zwierzętach, oraz mniejszemu niż 5- 10 lat czasowi badań klinicznych ) ? Nie tylko ja uważam, że zapowiedzi Prezydenta oraz rządu RP odnośnie rozszerzenia już obowiązującego bezprawnie przymusu szczepień na całą populację – to nadużycie władzy w stosunku do obywateli własnego państwa NIE SPOTYKANE DOTĄD W HISTORII (żaden inny RZĄD LUB kraj nie poczynił takich deklaracji – szczepienia pod przymusem, jak uczynił to Prezydent i Rząd Polski) Uważam to za nadgorliwość i uleganie panice – powodowane medialnym szaleństwem Ps, NIE UWAŻAM SIĘ ZA ZBRODNIARZA LUDZKOŚCI jak to określił prof Robert Flisiak w wywiadzie, który przytoczyłem. Jestem ojcem zdiecka z kilkukrotnym NOP, które cudem uszło ŚMIERCI – obecnie jest oszpecone . Pozdrawiam Pana Prezydenta i życzę zdrowia bez eksperymentów https://www.pch24.pl/prof–robert-flisiak–kazdy-kto-bedzie-sprzeciwial-sie-szczepionkom–bedzie-zbrodniarzem-przeciwko-ludzkosci,75472,i.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

UFO istnieje! Dowody z Pentagonu.

wt Kwi 28 , 2020
Spread the lovePentagon opublikował trzy krótkie filmy pokazujące „niezidentyfikowane obiekty lotnicze”. Filmy pokazują szybko poruszające się niezidentyfikowane obiekty lotnicze nagrywane przez kamery na podczerwień. Dwa filmy zawierają członków serwisu reagujących z podziwem na szybkość poruszania się obiektów. Jeden głos spekuluje, że może to być dron. Oficjele z marynarki wojennej potwierdzili […]
Lodówki na Ceneo.pl