Doda ma wątpliwości co do pandemii. Uświadamia swoich fanów.

Doda ma wątpliwości co do pandemii. Uświadamia swoich fanów.

Spread the love

Doda od niedawna umieszcza w sieci materiały z opisami, które wskazują na to, że wątpi w pandemie koronawirusa. Obecne stanowisko Dody w skrócie to brak ufności, nie izoluje się, nie nosi maseczki, podważa szczepienia, dla zdrowotności przytula się do drzew, nie boi się też zachorowania. Spora większość fanów podziela jej zdanie.

Informacje pochodzące z Instagrama, które udostępnia Doda:

W jednej ze swoich odpowiedzi na komentarz również poruszyła temat szczepień : “Ale ile razy mam się szczepić, skoro lekarze mówią, że wirus mutuje?– skomentowała.

W rozmowie z “Plotkiem” Doda stwierdziła, że “już się nie izoluje” i zrezygnowała także z maseczki. Podkreśla, że jej organizm prawdopodobnie poradzi sobie z wirusem, gdyby zachorowała.

Doda została zaproszona na live przez Krzysztofa Ibisza, w którym również dzieli się swoją świadomością na temat pandemii:

Jeden z wcześniejszych materiałów z przekazem Dody, o koronawirusie. Fani zwrócili uwagę na wykonanie “znaku” podczas wywiadu. Doda również opowiedziała, że o koronawirusie wiedziała o wiele wcześniej przed innymi, ostrzeżona przez Madonne. Dlatego odwołała z wyprzedzeniem wszystkie plany. “Sprawia wrażenie jakby należała do jakiejś elity”- pisali internauci głównie na grupach Q ANON.

Coraz wiecej osób nabiera wątpliwości związanych z pandemia, również wśród gwiazd i artystów liczba świadomych rośnie.

Ciekawostki Zdrowie