fbpx
 

Dziambor: Nie dam się zaszczepić na koronawirusa.

5
Spread the love

Redaktor Tomasz Sommer z NCzas przeprowadził polityczną rozmowę z posłem Konfederacji Arturem Dziamborem.

Red. Sommer spytał się posła Dziambora o przymus szczepień.

Od ok 23’30

 

Artur Dziambor odpowiada: w przypadku szczepień na koronawirusa nie dam się zaszczepić!

Dalej wyjaśnia. Na początku koronawirus wydawał się być dużym zagrożeniem. Ale rzeczywistość pokazała, że bez choróib współtowarzyszących śmiertelność samego koronawirusa jest bardzo niska. Nie jest to na tyle ciężka i niebezpieczna choroba , żeby zaszczepić całe społeczeństwo.

Pan Dziambor nie sądzi abyśmy byli poddani obowiązkowemu szczepieniu przeciw COVID 19, natomaist zauważa, że panika strachu jest wykorzystywana politycznie w złych celach.

Kris

5 thoughts on “Dziambor: Nie dam się zaszczepić na koronawirusa.

    1. człowiek to nie bydło by używać na nim siły, a instrukcja Gisu łamie niezbywalne i przyrodzone człowiekowi prawa do poszanowania nietykalności cielesnej i samostanowienia o sobie. Łamie Konwencje Genewską, Konstytucje, Kartę Praw Człowieka i Bioetyczną. Trybunał za przymus, zamordystom!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Zjednoczeni na ulicach Warszawy 6 czerwca! Zasilą protest STOP NOP.

czw Cze 4 , 2020
Spread the love Zjednoczeni 6 czerwca w Warszawie Zjednoczeni dołączają do IV MIĘDZYNARODOWEGO (GLOBALNEGO) PROTESTU PRZECIWKO PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ. Organizatorem jest Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP. Na grupie FB Zjednoczeni Paweł Skutecki udostępnił plakat informacyjny z opisem: “Słyszę czasem nieśmiałe pytania, czy się zobaczymy 6 czerwca… KONIECZNIE SIĘ ZOBACZYMY! […]