fbpx
 

Godzina policyjna dla niezaszczepionych?!

2
Spread the love

Kolejna skandaliczna wypowiedź osób z otoczenia rządu:

prof. Parczewski

Podczas rozmowy w Radiu ZET  prof. Miłosz Parczewski, główny lekarz ds. Covid-19 w zachodniopomorskiem i jeden z doradców premiera ds. pandemii zaproponował…:

Godzinę policyjną oraz wprowadzenie zakazu przemieszczania się między województwami dla osób, które nie chcą się szczepić!

Z niepokojem czekamy na szczegółowe rozwiązania tych pomysłów, które będą je egzekwować.

Przymusowe nadajniki GPS na nogach niezaszczepionych, wyrywkowe łapanki na ulicach, kontrole na rogatkach miast…?

Gwoli szerszego spojrzenia na problem potencjalnego konfliktu interesów przypomnijmy, że środowisko lekarskie jest regularnie i szczodrze  finansowane przez korporacje medyczne.

Na przykład pan profesor brał udział w serii wykładów finansowanych przez producenta szczepionki Jonhson&Johnson firmę Janssen.

 

Przy okazji czekamy na działania prokuratury, czy nawoływania pana Parczewskego nie noszą znamion do popełniania czynów zabronionych.

 

Kris

2 thoughts on “Godzina policyjna dla niezaszczepionych?!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Nie tylko prezydent Szełemej popiera działania godne doktora Mengele.

sob Maj 15 , 2021
Spread the loveCała Polska poruszona została działaniami prezydenta Wałbrzycha. Uchwała podjęta 29 kwietnia przez radnych tego miasta o przymusie szczepień dla mieszkańców i osób pracujących w Wałbrzychu podzieliła polaków. Również apel w formie uchwały, wzywający ministra zdrowia i inspektora sanitarnego do wpisania COVID-19 na listę chorób zakaźnych wzbudza wile wątpliwości. […]