Jednak partia! Kukiz zmienił zdanie

Spread the love

W 2015 roku Paweł Kukiz szedł do wyborów z hasłami walki z systemem. Wrogiem numer jeden była partiokracja. Jesienią ubiegłego roku wystartował jednak z list Koalicji Polskiej tworzonej przez Polskie Stronnictwo Ludowe. Dzisiaj partie już w ogóle mu nie przeszkadzają, mało tego – rano ogłosił, że zakłada własną.

W porannej rozmowie z Robertem Mazurkiem w radiu RMF FM Paweł Kukiz powiedział, że “chce dać jasny sygnał wyborcom, że nie jest cżłonkiem PSL”. Jak to zrobi? Założy swoją partię, która będzie się nazywać K’15. Kukiz mówił także o powodach upadku ruchu swojego imienia. “Ten mój romantyzm i wiara w to, że na fali społecznego zaangażowania, bez pieniędzy i struktur zmienimy ustrój okazała się naiwna” – mówił w radiu.

Czy partia K’15 pod przewodnictwem Pawła Kukiza ma wciąż szansę przekonać Polaków?

Author: pas

1 thought on “Jednak partia! Kukiz zmienił zdanie

  1. I simply wanted to thank you so much once more. I do not know what I would’ve taken care of without these strategies revealed by you over that subject. It was an absolute horrifying matter in my position, nevertheless spending time with this specialized style you resolved the issue took me to leap with happiness. I will be happy for your service and then sincerely hope you realize what an amazing job you have been providing teaching some other people using your web site. Most likely you haven’t got to know any of us.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *