fbpx
 

Jednak partia! Kukiz zmienił zdanie

Spread the love

W 2015 roku Paweł Kukiz szedł do wyborów z hasłami walki z systemem. Wrogiem numer jeden była partiokracja. Jesienią ubiegłego roku wystartował jednak z list Koalicji Polskiej tworzonej przez Polskie Stronnictwo Ludowe. Dzisiaj partie już w ogóle mu nie przeszkadzają, mało tego – rano ogłosił, że zakłada własną.

W porannej rozmowie z Robertem Mazurkiem w radiu RMF FM Paweł Kukiz powiedział, że “chce dać jasny sygnał wyborcom, że nie jest cżłonkiem PSL”. Jak to zrobi? Założy swoją partię, która będzie się nazywać K’15. Kukiz mówił także o powodach upadku ruchu swojego imienia. “Ten mój romantyzm i wiara w to, że na fali społecznego zaangażowania, bez pieniędzy i struktur zmienimy ustrój okazała się naiwna” – mówił w radiu.

Czy partia K’15 pod przewodnictwem Pawła Kukiza ma wciąż szansę przekonać Polaków?

pas

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Zachwyt z nieograniczonej władzy

wt Mar 3 , 2020
Spread the loveWitamy w kraju, w którym 400 posłów przeglosowało ustawę. W pośpiechu. Bez brania pod uwagę opinii publicznej, która ich utrzymuje. Właśnie dzięki daniu im władzy poprzez oddanie głosu na wyborach i ich utrzymywaniu przez obywateli odebrano nam wolność pod zasłoną bezpieczeństwa. Co się z nami stanie? Chorzy na […]
Lodówki na Ceneo.pl