fbpx
 

Jowita Kowszyn-Sumara jedna z twarzy Zjednoczonych na “Międzynarodowym proteście przeciwko przymusowi szczepień.”

2
Spread the love

Jowita Kowszyn- Sumara lider ruchu Zjednoczeni. Drobna, młoda dziewczyna ale wielka duchem. Prowadziła jedną z 18 kolumn na  “Międzynarodowym proteście przeciwko przymusowi szczepień”.

W finale protestu opowiedziała swoją dramatyczną, prywatą historię związaną z Niepożądanymi Odczynami Poszczepiennymi u syna.

Zapraszamy do oglądania:

Na koniec swojego wystąpienia pani Jowita słusznie zaapelowała:

“Nie dajmy się podzielić- Zjednoczeni będziemy silniejsi.”

Ruch Zjednoczeni licznie zasilił protest. Tysiące osób krzyczało: Zjednoczeni!

O udziale Ruchu Społecznego pisaliśmy tutaj 👇

Zjednoczeni na ulicach Warszawy 6 czerwca! Zasilą protest STOP NOP.

Kris

2 thoughts on “Jowita Kowszyn-Sumara jedna z twarzy Zjednoczonych na “Międzynarodowym proteście przeciwko przymusowi szczepień.”

  1. Zrobiłem tę kopię ekranu dla ułatwienia i wygody tym, którzy chcą użyć tego postu jako grafiki. Nic nie trzeba robić więcej, jak ktoś nie ma czasu, tylko wklejać na profilach kandydatów, pod postami ich wielbicieli lub w komentarzach. 😉
    W tej kampanii najbardziej rozreklamowani kandydaci milczą o kwestiach podstawowych dla świadomych sytuacji Polaków. Bez wolności obywatelskich i ich “władzy zwierzniej” (…) “bezpośrednio” (Artykuł 4 Konstytucji RP), nie ma przyszłości dla Polski. Ugrząźniemy zarzuceni tysiącami spornych pomysłów, w tym celu wymyślonych przez kampanijnych sztabowców partyjnym pupilom, aktualnych i przyszłych partyjnych klanów. Nadęci „wodzowie” i partyjnizm bez granic zagraża wszystkim Polakom. Oby nie byo tak, że będziemy jeździć niemieckimi i japońskimi samochodami, latać amerykańskimi samolotami, rozmawiać przez chińskie telefony, a wszystko bez własnego państwa. Tylko od nas to zależy, nie można liczyć na innych w rzeczach najwazniejszych.
    #LubBezpośrednio ❗️🇵🇱

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Robert Burneika szydzi z tarczy antykryzysowej

sob Cze 13 , 2020
Spread the loveW rządowym programie ” W tyle wizji” prowadzonej przez redaktorów Świetlika i Fusette doszło do nieoczekiwanej, burzącej optymistyczną narrację sytuacja. Gościem był słynny kulturysta i właściciel siłowni Robert Burneika. Redaktorzy spytali się go, czy skorzystał i co sądzi o rządowym programie pomocowym “tarcza antykryzysowa” dla przedsiębiorców. Z tytułu […]
Lodówki na Ceneo.pl