fbpx
Spread the love

Jowita Kowszyn- Sumara lider ruchu Zjednoczeni. Drobna, młoda dziewczyna ale wielka duchem. Prowadziła jedną z 18 kolumn na  “Międzynarodowym proteście przeciwko przymusowi szczepień”.

W finale protestu opowiedziała swoją dramatyczną, prywatą historię związaną z Niepożądanymi Odczynami Poszczepiennymi u syna.

Zapraszamy do oglądania:

Na koniec swojego wystąpienia pani Jowita słusznie zaapelowała:

“Nie dajmy się podzielić- Zjednoczeni będziemy silniejsi.”

Ruch Zjednoczeni licznie zasilił protest. Tysiące osób krzyczało: Zjednoczeni!

O udziale Ruchu Społecznego pisaliśmy tutaj 👇

Zjednoczeni na ulicach Warszawy 6 czerwca! Zasilą protest STOP NOP.

Przyłącz się do konwersacji

10 komentarzy

 1. Zrobiłem tę kopię ekranu dla ułatwienia i wygody tym, którzy chcą użyć tego postu jako grafiki. Nic nie trzeba robić więcej, jak ktoś nie ma czasu, tylko wklejać na profilach kandydatów, pod postami ich wielbicieli lub w komentarzach. 😉
  W tej kampanii najbardziej rozreklamowani kandydaci milczą o kwestiach podstawowych dla świadomych sytuacji Polaków. Bez wolności obywatelskich i ich “władzy zwierzniej” (…) “bezpośrednio” (Artykuł 4 Konstytucji RP), nie ma przyszłości dla Polski. Ugrząźniemy zarzuceni tysiącami spornych pomysłów, w tym celu wymyślonych przez kampanijnych sztabowców partyjnym pupilom, aktualnych i przyszłych partyjnych klanów. Nadęci „wodzowie” i partyjnizm bez granic zagraża wszystkim Polakom. Oby nie byo tak, że będziemy jeździć niemieckimi i japońskimi samochodami, latać amerykańskimi samolotami, rozmawiać przez chińskie telefony, a wszystko bez własnego państwa. Tylko od nas to zależy, nie można liczyć na innych w rzeczach najwazniejszych.
  #LubBezpośrednio ❗️🇵🇱

 2. I think this is one of the most vital info for me. And i’m glad reading your article.
  But want to remark on few general things,
  The site style is great, the articles is really nice
  : D. Good job, cheers

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *