fbpx
 

Kilkudniowe dziecko jako zabezpieczenie donosu.

3
Spread the love

Sąd, szpital, opieka społeczna i policja wyrywa kilkudniowe dziecko od karmiącej matki na podstawie anonimowego donosu. Sąd będzie rozpatrywał donos przez nieokreslony czas. Dziecko jest potraktowane jako zabezpiecznie donosu wywiezione w niewiadomym kierunku. Matka nie może karmić swojego dzieciątka.

TAK ŁAMIĄ PRAWO W POLSCE ZŁODZIEJE DZIECI!!!!!!

Opublikowany przez Klaudię Kordą Piątek, 28 lutego 2020

Reporter czujny.pl jutro przeprowadzi wywiad z matką i ojcem porwanego z porodówki dziecka.

Sprawa jest poważna. Nasz reporter zbada czy nie mamy do czynienia z mafią handlującą dziećmi ( płatne adopcje, handel organami – dziecko ma uniwersalną grupę krwi 0).

Kris

3 thoughts on “Kilkudniowe dziecko jako zabezpieczenie donosu.

  1. W duńskiej prasie wielokrotnie były doniesienia że w Polsce można kupić dziecko niemal jak landrynki. Pisano ze to rodzice sprzedają dzieci za śmieszne pieniądze z powodu biedy. Reporterzy ubolewali że pomimo nalegań ze strony rodziców nie mogli kupić dziecka, ponieważ to była tylko prowokacja dziennikarska, w odpowiedzi na ogłoszenie w internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Dawid Ciemięga i masowe zawiadomienia

nie Mar 1 , 2020
Spread the loveW dniu 28.02.2020 r. lekarz Dawid Ciemięga odpowiada na reakcje internautów i Pawła Skuteckiego. Dotyczącą jego postu, który został odebrany jako akt przestępstwa. Narażenia życia i zdrowia pacjentów. Również ukazał błędy systemowe, które zmuszają pracowników służby zdrowia do takiego ryzyka. Więcej przeczytacie o tym tutaj: https://www.czujny.pl/dawid-ciemiega-publicznie-przyznaje-ze-ryzykuje-zdrowie-pacjentow/ W swoim […]
Lodówki na Ceneo.pl