fbpx
 

Kolejna osoba podała się do dymisji. Wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

8
Spread the love

Kolejna osoba podała się do dymisji. Wiceminister Cyfryzacji Wanda Buk.

Wiceminister cyfryzacji Wanda Buk rezygnuje ze stanowiska. Informację przekazała na swoim Twitterze:

“Miało być na chwilę, na jeden projekt, a wyszło prawie 5 lat. Kończąc swoją przygodę z administracją dziękuję przełożonym i współpracownikom za wspaniały, intensywny czas. Miałam do Was ogromne szczęście”

Wanda Buk stanowisko wiceministra pełniła od 10 lipca 2018 roku. Nadzorowała departamenty Polityki Międzynarodowej i Telekomunikacji, a także Biuro Ministra w zakresie spraw wynikających ze stosunku podległości wobec Ministra Centrum Projektów Polska Cyfrowa. Należała do Komitetu Stałego Rady Ministrów, Komitetu ds. Unii Europejskiej oraz Zespołu ds. Programowania Prac Rządu.

Wanda Buk stawała w obronie technologii 5G. Krytykowała działaność przeciwników i obalała według niej szkodliwe mity z nią związane. 

Zobacz także 👇

Łukasz Szumowski podał się do dymisji! Złożył rezygnację!

Elwe

8 thoughts on “Kolejna osoba podała się do dymisji. Wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

11 letnia Marysia- śmiertelna ofiara koronaterroru! (Video)

śr Sie 19 , 2020
Spread the love11 letnia Marysia zachłysnęła się wodą. Dziewczynka została poddana badaniu na koronawirusa. Czas oczekiwania na wynik wydłużył pomoc medyczną, która była potrzebna natychmiastowo. 16.08 odbył się protest- “Odwołać plandemię”. Podczas tego wydarzenia miały miejsca przemówienia. Jeden z mówców podzielił się z uczestnikami wstrząsającą informacją. Opowiedział o tragedii, która […]