fbpx
 

Konferencja na szczycie UE, wprowadzenie GLOBALNYCH SZCZEPIEŃ- 4 maj.

6
Spread the love

Na 4 maja została zaplanowana konferencja globalnego sojuszu w walce z COVID-19.

WHO-Światowa Organizacja Zdrowia wraz z innymi światowymi podmiotami, które ingerują na rzecz zdrowia w tym Billem Gates rozpoczyna inicjatywę walki z koronawirusem. Konferencja darczyńców odbędzie się 4 maja, w celu zebrania funduszy. Kanclerz Merkel ogłosiła „znaczny wkład” płynący z Niemiec.

Co planują?

Uruchomiona inicjatywa WHO

Pandemia Covid 19 była „największym wyzwaniem od dziesięcioleci”, powiedziała kanclerz Angela Merkel. Można nim zarządzać tylko razem: „Pokonamy tego wirusa tylko wtedy, gdy połączymy siły i utworzymy potężny sojusz”. 

Szczepionka dla całego świata

Celem inicjatywy zapoczątkowanej przez  ONZ , UE oraz Fundację Melindy i Billa Gatesa jest przyspieszenie rozwoju, produkcji i równej dystrybucji szczepionek, opcji diagnostycznych i terapeutycznych dla Covid-19. 

Merkel twierdzi, że globalnym dobrem publicznym jest wytwarzanie tej szczepionki, a następnie jej dystrybucja we wszystkich częściach świata. Niemcy będą wspierać ten wysiłek. Niemcy przejmą współgospodarza na konferencji darczyńców 4 maja.

Wypełnianie luki finansowej

Kanclerz wezwał wszystkich „czy to z polityki, czy z sektora prywatnego” do zlikwidowania luki finansowej wynoszącej osiem miliardów euro. To jedyny sposób, aby „bezpiecznie znaleźć się na ścieżce rozwoju”. Może to pokazać „czy naprawdę możemy współpracować z korzyścią dla wielu, wielu milionów ludzi”. Same Niemcy wniosą „znaczący wkład”.

Globalna pandemia wirusa koronawirusa wymaga globalnej odpowiedzi. Świat szybko musi opracować i wdrożyć skuteczną diagnostykę, leczenie i szczepionkę. Bez nich każdy kraj na świecie pozostaje podatny na zagrożenia. Kraje i organizacje na całym świecie łączą siły, aby zapewnić, że nie tylko opracowujemy te narzędzia ratujące życie, ale zapewniamy, że są one powszechnie dostępne i niedrogie. Żadna osoba, kraj ani region nie powinny pozostać w tyle.

Unia Europejska i jej partnerzy organizują międzynarodową konferencję dotyczącą zobowiązań, która rozpocznie się w poniedziałek 4 maja 2020 r., Podczas której naszym celem jest pozyskanie 7,5 mld EUR z początkowych funduszy na rozpoczęcie globalnej współpracy.  

Źródło:

https://m.bundeskanzlerin.de/bkinm-de/aktuelles/allianz-gegen-covid-19-1746976?fbclid=IwAR0vwDEt80oDUEzhgazQ0nsMe1VSo7ZIeduguQPy0I_fzLbXse_m-3D9VTw

https://europa.eu/covid19/index_en

Elwe

6 thoughts on “Konferencja na szczycie UE, wprowadzenie GLOBALNYCH SZCZEPIEŃ- 4 maj.

  1. Przypominam że szczepionki nie likwidują możliwości zarażenia się , tylko łagodzą objawy choroby. Dodatkowo szczepionka może być groźniejsza od choroby np. obecnie już 5 kraju w zakazuje szczepienia na grypę – ludzie umierają

    1. Nie ma takiej opcji żeby szczepić ludzin pod przymusem. Trzeba oczyścić środowisko i inwestować w prawdziwą, naturalną odporność.

      1. Duda podpisal ustawe o walce z Covid. Szczepionka w razie oporu ma byc podane na sile. Sanepid ma do dyzpozycji wojsko i policje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

M.I.A. wokalistka przeciwna szczepionce na COVID-19. Jej dziecko doznało NOP.

wt Kwi 28 , 2020
Spread the loveM.I.A – Mathangi Arulpragasam, brytyjska wokalistka, kompozytorka i producentka. Na swoim profilu społecznościowym podzieliła się opinią na temat szczepień i koronawirusa. Wypowiedzi Mathangi Arulpragasam, które umieściła: ” Jeśli miałabym wybrać szczepionkę albo chip wybrałabym śmierć” ” Lwia część nauki śpi z biznesem. Biznes sypia z bankami. Banki z […]
Lodówki na Ceneo.pl