fbpx
 

Koronawirus to przykrywka?

Spread the love

W komentarzu w Mediach Narodowych panowie Marcin Masny i Krzysztof Lech Łuksza zajęli się tematem koronawirusa. Obaj zgodnie twierdzą, że jest to NADMIERNIE nadmuchany przez media i polityków problem.

Marcin Masny ma swoją ciekawą teorię dotyczącą rzekomej pandemii:
Otóż kryzys finansowy na który pracowała światowa banksterka był nieunikniony. Potrzebny był tylko zastępczy, fałszywy powód, dlaczego kryzys nastąpi. Tym powodem ma byc t.z.w. epidemia.

Posłuszni światowym macherom politycy wobec rzekomego epidemiologicznego zagrożenia zastopowali krajowe gospodarki i złapali obywateli za twarz ograniczając ich wolności. A światowa finansjera ma przykrywkę i oddalone podejrzenia co niej.


Masny posługuje sie przykładami Białorusi i Szwecji, wyjątków europejskich, które nie zastosowały sie do wytycznych “z góry”. Tam życie gospodarcze i społeczne toczy się normalnie. Wytłumaczeniem jest to, że finanse tych krajów sa relatywnie mało zadłużone w światowych bankach a przez to liderzy- politycy u władzy, są dzięki temu niezalezni.

W materiale jest poruszonych wiele ciekawych wątków, zachęcam do obejrzenia.

Kris

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Rodzic zostawił dzieciom list do policji: "spie*dalaj"

czw Kwi 9 , 2020
Spread the loveZ okazji zniewolenia Polaków, pod przykrywką epidemii koronawirusa, odbywa się również polowanie na bawiące się dzieci i ich Rodziców. O różnych wysublimowanych sposobach zastraszania obywateli oraz o nielegalności tych działań, pisaliśmy tu : Pomysłowy rodzic zostawił dzieciom list do policji Na ciekawą sytuację natrafił współpracownik portalu czujny.pl . […]
Lodówki na Ceneo.pl