fbpx

Bezdomni do hoteli. Paryż.

  • Kris
  • 20 marca, 2020

Od wtorku obowiązują na terenie Francji ograniczenia w poruszaniu się. Do przemieszczania się potrzebne jest specjalne zezwolenie, w razie jego złamania, grozi grzywna 135 euro.

Policja francuska gorliwie zastosowała się do nowych przepisów i ukarała kilkoro bezdomnych za nie przestrzeganie zasad kwarantanny. Za ukaranymi wstawiło się szereg organizacji pozarządowych.
Mandaty zostały alunowane ale problem z bezdomnymi pozostał. Jak ich poddac kwarantannie? Tym bardziej, że francuskie władze oceniają, ża na Covid-19 jest zarażonych kilkadziesięciu bezdomnych. Ci, którzy nie wymagają hospitalizacji są czasowo zakwaterowani w specjalnych ośrodkach.


Dodatkowo Ministerstwo Mieszkalnictwa ogłosiło w czwartek rekwizycję pokoi w hotelach, w celu zakwaterowania bezdomnych. W Paryżu do końca tygodnia ma zostać w ten sposób udostępnionych prawie 200 pokoi.

żródło: https://www.challenges.fr/societe/coronavirus-des-sdf-verbalises-pour-non-respect-du-confinement_703506

Natomiast nie ma problemu z imigrantami z Algierii, Maroka i innych byłych kolonii francuskich. Ochoczo chcą i wracają do swoich ojczyzn. Chociaż niedawno krzyczano wszem i wobec: ” Wszyscy jesteśmy Francuzami”.

We Francji oficjalnie zakażonych jest prawie 11 tys osob.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tinder dating site
10 miesięcy temu

tider , tinder online https://tinderdatingsiteus.com/

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco

Zapraszamy Ciebie do śledzenia nas na Facebooku, budujemy dużą społeczność niezależnych ludzi o poglądach wolnościowych i niezgadzających się z patologią społeczno -administracyjną w naszym Państwie.

Dołącz do grona obserwujących i bądź na bieżąco z naszymi działaniami.