fbpx

Córka Władimira Putina przyjęła szczepionkę na Covid-19. Zmagała się z gorączką.

  • JKS
  • 15 sierpnia, 2020

Córka Władimira Putina przyjęła pierwszą szczepionkę na COVID-19.

Władimir Putin 11 sierpnia ogłosił rejestrację pierwszej na świecie szczepionki przeciwko Covid-19. O tym pisaliśmy tutaj 👇

https://www.czujny.pl/putin-oglosil-rejestracje-pierwszej-szczepionki-na-covid-19-bedzie-dobrowolna/

Rosyjski preparat był testowany na ludziach już od dwóch miesięcy. Szczepionka nazywa się Sputnik V i jest efektem pracy naukowców z instytutu im. Nikołaja Gamaleya. Rosyjskie ministerstwo zdrowia twierdzi, że przyjęcie dwóch dawek szczepionki zapewnia maksymalnie dwa lata odporności na koronawirusa. Obywateli chcą szczepić już od października. 

Prezydent Rosji podzielił się informacją, że jedna z jego córek wzięła udział w eksperymencie. Przyjęła pierwszą szczepionkę przeciw Covid-19, po której gorączkowała.

“Jedna z moich córek się zaszczepiła. W tym sensie ona brała udział w eksperymencie. Po przyjęciu szczepionki miała 38 stopni temperatury. Na następny dzień już 37 i trochę, to wszystko. Po drugim wkłuciu, drugim szczepieniu, temperatura nieznacznie się podniosła, a później spadła. Czuje się dobrze.” – pochwalił się Władimir Putin.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco

Zapraszamy Ciebie do śledzenia nas na Facebooku, budujemy dużą społeczność niezależnych ludzi o poglądach wolnościowych i niezgadzających się z patologią społeczno -administracyjną w naszym Państwie.

Dołącz do grona obserwujących i bądź na bieżąco z naszymi działaniami.