fbpx

Uczniowie wrócą do szkół po Wielkanocy?- Minister Edukacji odpowiada

  • JKS
  • 17 marca, 2020

Minister Edukacji- Dariusz Piontkowski w rozmowie z TVP ujawnia- “Pan Minister Zdrowia powiedział, że szczyt zachorowań będzie za tydzień- dwa. Wydaje się oczywistym, że absurdem byłoby otwieranie szkół. To jest kwestia czasu, kiedy wydamy kolejne rozporządzenie mówiące o tym, że wydłużamy okres zamknięcia placówek”.

Oznajmił- “Prawdopodobnie ten 2 tygodniowy termin w nauce standardowej, która dotąd znaliśmy zostanie wydłużony”.

Minister Edukacji powiedział- “Chcemy aby stopniowo przechodzono na zdalne nauczanie”.

Czy uczniowie wrócą do szkół po Wielkanocy?

“Bardzo prawdopodobne, że tak będzie, że kolejnym momentem, do którego przedłużymy okres zamknięcia szkół będą Święta Wielkanocne i po tym terminie będziemy stwierdzali co dalej” – odpowiedział.

Również zaznaczył- “Mam nadzieję, że dzięki zdalnemu nauczaniu materiał da się realizować zgodnie z planem do końca czerwca i rok szkolny nie zostanie wydłużony”.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jadzka
Jadzka
1 rok temu

No tak ale my rodzice pracujemy, więc teraz my mamy nauczać dzieci, a nauczyciele 100% płatne.!!! To jest parodia i żenada!!!!

Ggg
Ggg
1 rok temu
Reply to  Jadzka

Jestem tego samego zdania.
A rodzice mają odwalać robotę za nauczycieli i sami uczyć dzieci ze wszystkich przedmiotów nie z jednego a już trochę tego przesłane jest. Jeszcze jak ktoś ma nie jedni dziecko to już wogole najlepiej nic jei robić tylko siedzieć nad książkami z każdym po kolei. To są jakieś żarty.

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco

Zapraszamy Ciebie do śledzenia nas na Facebooku, budujemy dużą społeczność niezależnych ludzi o poglądach wolnościowych i niezgadzających się z patologią społeczno -administracyjną w naszym Państwie.

Dołącz do grona obserwujących i bądź na bieżąco z naszymi działaniami.