fbpx

Znane osoby mają wzmocnić wizerunek WHO i przekaz informacji o COVID-19

  • JKS
  • 30 lipca, 2020

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zatrudniła firmę. Znane osoby, celebryci mają zbudować zaufanie do organuzacji oraz wzmocnić przekaz informacji o COVID-19.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zatrudniła potężną firmę. Ma ona za zadanie wyszukać znane osoby, które pomogą zbudować zaufanie do reakcji organizacji na koronawirusa. 

WHO zapłaciło 135 000 dolarów firmie Hill and Knowlton Strategies, zgodnie z dokumentami złożonymi na mocy ustawy o rejestracji agentów zagranicznych. 

Hill i Knowlton ma opracować strategię komunikacji publicznej. Zaproponowali zidentyfikowanie celebrytów i innych użytkowników mediów społecznościowych mających wpływ na wzmocnienie przekazów WHO na temat pandemii. Zapewnienie zaufania do porad oragzanizacji i przestrzegania wytycznych dotyczących zdrowia publicznego. 

Umowa przewiduje przekazanie 30 000 dolarów na identyfikację wpływowych osób, 65 000 dolarów na testowanie wiadomości i 40 000 dolarów na plan kampanii. 

Firma zaproponowała identyfikację trzech poziomów wpływowych osób: celebrytów z dużymi obserwacjami w mediach społecznościowych, osób z mniejszymi wyświetleniami, ale bardziej zaangażowanymi odbiorcami oraz ukrytych bohaterów, użytkowników z niewielkimi wyświetleniami, którzy mają kształtować i prowadzić rozmowy. 

Zobacz także 👇

Rodzice, uczniowie, nauczyciele: Ogólnopolski Strajk “Dzieci do szkół”!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Miro
1 rok temu

Coś kiepsko płacą… Celebryci za reklamą gównianego proszku do prania biorą zwykle pół bańki… A za tę kasę, to chyba Stuhra wezmą… 😛

tinder site
10 miesięcy temu

tinder app , how to use tinder https://tinderdatingsiteus.com/

vreyrolinomit
9 miesięcy temu

fantastic post.Never knew this, thankyou for letting me know.

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco

Zapraszamy Ciebie do śledzenia nas na Facebooku, budujemy dużą społeczność niezależnych ludzi o poglądach wolnościowych i niezgadzających się z patologią społeczno -administracyjną w naszym Państwie.

Dołącz do grona obserwujących i bądź na bieżąco z naszymi działaniami.