fbpx
 

Liderzy Zjednoczonych odwołali pandemię.

Spread the love

10 lipca 2020 o godz. 17:00 na placu Zamkowym obywatele odwołali pandemię.

Transmisja z obywatelskiego odwołania pandemi: Warszawa 10 lipca 2020

Na wiecu organizowanym przez STOP NOP wspieranym przez Ruch Zjednoczeni przemawiali wiceprezesi Zjednoczonych: Jowita Kowszyn- Sumara i Krzysztof Dzierżanowski.

fot. P.Rak
fot. P.Rak

Kowszyn- Sumara opowiedziała swoją dramatyczną historię, kiedy z problemami neurologicznymi zgłosiła się do szpitala. A tam zamiast zająć się jej dolegliwościami szukano na siłę u niej koronawirusa.

Dzierżanowski przyjął humorystyczną formę wystąpienia i cytował premiera Morawieckiego. Który chcąc nakłonić starsze osoby do głosowania w wyborach prezydenckich, tym razem bagatelizował zagrożenie Covid-19. Część zgromadzonych wyśmienicie bawiła się przy tym żarcie, część niestety go nie zrozumiała.

Zapraszamy do obejrzenia wystąpień liderów Zjednoczonych:

Kris

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

"Jajcarze" z Rosji zadzwonili do Prezydenta. Nagranie podbija sieć!

śr Lip 15 , 2020
Spread the love“Jajcarze” z Rosji zadzwonili do Andrzeja Dudy. Udostępnili nagranie, które podbija sieć. Pomysłowi youtuberzy z Rosji zrobili sobie żarty. Zadzwonili do prezydenta Polski i podali się za Sekretarza Generalnego ONZ António Guterresa. Kancelaria Prezydenta już przygotowuje w tej sprawie oświadczenie, a służby będą zajmować się sprawą. Chyba trochę […]
Lodówki na Ceneo.pl