Łukaszenka nie będzie tańczył do banksterskiej melodii.

Spread the love

W ubiegłym miesiącu prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenko, powiedział na konferencji prasowej, że otrzymał ofertę  ( 92 mln dolarów) od WHO ( Światowa Organizacja Zdrowia), aby zrobić to „jak we Włoszech”. Łukaszenka odmówił , oferta została przebita przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy dziesięciokrotnie!

940 mln dolarów. Z  tymi samymi instrukcjami: zamknij wszystko i rób „jak we Włoszech”.

Przypomnijmy, że Włochy pełniły rolę modelu pilotażowego w Europie w tej całej hucpie.

Prezydent Białorusi ujawnił, że pomoc światowej banksterki wiąże się z warunkami do nałożenia skrajnych środków blokujących życie  społeczne i gospodarcze kraju.

“Słyszymy na przykład żądania, aby wzorować naszą odpowiedź na koronawirusa na podstawie odpowiedzi Włoch. Nie chcę, aby sytuacja Włoch powtórzyła się na Białorusi. Mamy swój kraj i własną sytuację.

Międzynarodowy Fundusz Walutowy jest gotowy, aby sfinansować nas dziesięć razy więcej niż początkowo oferował, jako wyraz uznania za naszą skuteczną walkę z tym wirusem. Bank Światowy zwrócił się nawet do Ministerstwa Zdrowia o podzielenie się doświadczeniami. Tymczasem MFW nadal żąda od nas kwarantanny, izolacji, godziny policyjnej. To bzdury. Nie będziemy tańczyć do niczyjej melodii.”

https://www.youtube.com/watch?v=b2iGX9gChJo

Białoruś jest jednym z niewielu krajów europejskich ( obok Szwecji), które nie wdrożyły ścisłych środków powstrzymywania epidemii koronawirusa.

Przez cały czas była rozgrywana piłkarska liga białoruska. Jedynym ograniczeniem, jakie dotychczas podjęła Białoruś, jest przedłużenie wakacji szkolnych.

A jak wygląda brak lockdownu w Szwecji:

Szwecja w oczy kole.

Author: Kris

6 thoughts on “Łukaszenka nie będzie tańczył do banksterskiej melodii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *