Magdalena Gessler boi się szczepionki- co oni planują?

Spread the love

Magdalena Gessler jest gwiazdą show biznesu, znaną z Kuchennych Rewolucji, właścicielką wielu restauracji. Wyraziła swoje zdanie na temat szczepionki na koronawirusa podczas programu Kwarantanna Live.

Magdalena Gessler boi się szczepionki i pyta co oni planują:

Boję się tej szczepionki, w której nie wiadomo, co będzie. Przeraża mnie, bo już mówią, że będzie ona obowiązkowa i że będą restrykcje. To jest znak zapytania, który każdy sobie stawia. Co oni planują i jaki plan mają na nas, jeśli w ogóle to, co się dzieje, jest jakimś planem na ludzkość” – oznajmiła Magdalena Gessler.

Nie stać nas na bezpieczeństwo aby uniknąć choroby a ma być nas stać na szczepionkę?

Nie stać nas na rękawiczki dla pielęgniarek, nie mamy zabezpieczonej służby zdrowia minimalnym materiałem, który chroniłby ją przed koronawirusem. Jak możemy mówić o czymś tak drogim jak szczepionka, skoro nas nie stać na to, aby dać bezpieczeństwo tym, którzy mają nas chronić przed tą chorobą? Jesteśmy narodem posłusznym, odpowiedzialnym, a w zamian za to ci, którzy się narażają, nie mają poczucia bezpieczeństwa. Co możemy mówić o szczepionce, która na pewno będzie kosztować nie mało i dlaczego na nią nas stać, a nie stać nas na to, żeby zabezpieczyć się przed następnymi zachorowaniami?” – kontynuuje Magdalena Gessler

Nie ufa szczepieniom, które martwią społeczeństwo. Co nas czeka w tej szczepionce?

Ja zawsze miałam ogromny dystans do szczepień, bo to jest próba organizmu z czymś bardzo obcym. Ta szczepionka daje wszystkim ludziom do myślenia, daje też dużo agresji. Ludzie poczuli się kontrolowani i przerażeni, co w tej szczepionce będzie” – powiedziała Magdalena Gessler

Z pewnością wielu czytelników przyzna, że wypowiedzi Magdaleny Gessler są bardzo racjonalne. Cały świat żyje tematem kontrowersyjnej szczepionki na koronawirusa.