Marek Majcher: “rząd rżnie głupa”.

Spread the love

Marek Majcher, jeden z liderów środowiska alienowanych rodziców oraz ruchu społecznego ” Zjednoczeni” z okazji wczorajszego Światowego Dnia Świadomości Alienacji Rodzicielskiej udostępnił swoje nagranie na FB.

Marek apeluje o wspólne działanie środowisk poszkodowanych przez system: alienowanych rodziców, ofiar niepożądanych odczynów poszczepiennych oraz szeregu innych grup społecznych, nawet tych, które nie zdają sobie sprawy, że państwo poprzez swoją opresję i coraz większą władze w dobie koronaterroru – szkodzi.

Pan Majcher apeluje: Tylko Zjednoczeni będziemy silniejsi!

Author: Kris

3 thoughts on “Marek Majcher: “rząd rżnie głupa”.

  1. Szanowny Panie Marku wielki szacunek za kawał dobrej roboty dla Polaków
    Tylko zjednoczeni ponad podziałami możemy jeszcze dzisiaj coś zrobić jutro może być za pużno. Mam upadającą rodzinną firmę transportową, aktualnie wykonuję jeszcze przewóz uczniów w jednej z gmin woj lubelskie. Niestety z racji zamknięcia klas 4-8 gmina płaci mi głodową stawkę nie docierają prośby i pisma Czy mogę liczyć na Pana pomoc w naświetleniu sprawy. Więcej materiału udostępnię w dalszej korespondencji. Będę wdzięczny za odpowiedż Pozdrawiam

  2. Panie Marku, jako Pana imiennik chcę podziękować za ciężką pracę na polu walki z pisowskim bolszewizmem. Jest Pan ,być może ,tą iskrą ,która zapali cały Naród Polski do walki o wolność. Za umiłowanie wolności i prawdy niech Pana Bóg błogosławi. Pozdrawiam.

  3. Dziękuję za pokazanie prawdy… właśnie ZUS mnie świadomie oszukał na kwotę 2300 zł. Pani specjalista z ZUS nie potrafiła wykonać prostego rachunku odejmowania… nie mogę odzyskać tych pieniędzy… prokuratura i sąd w tej sprawie milczą….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *